G2A Güvenirliği

KaanYlmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle G2A dan oyun satın alıp'da pişman olan çok kişi var. Ubisoft oyunu almayın onun haricinde güvenilir.Ben pahalı oyunlar almadım 20-30 tl arası oyunlar aldım bir de 50 tl oyun aldım bir sıkıntı çıkmadı. Şimdi Gta5 rockstar değilde steam için olan kodunu alıcağım 30 tl daha ucuz steam fiyatına göre.Biraz pahalı olduğundan korkuyorum sizce almalı mıyım ?

Ne olacağını bilemezsin, steam kodu yok ayrıca, alacağın adam sana hediye olarak atacak. Artık atar mı atmaz mı, yarın bir gün oyunun silinir mi bilemeyiz. Alacaksan en azından g2a shield aktif olsun, veya bir enpara kartla steamden 25 TL indirimli al. Ya da yaz satışlarını bekle, %15-20 indirime girebilir.

Ne olacağını bilemezsin, steam kodu yok ayrıca, alacağın adam sana hediye olarak atacak. Artık atar mı atmaz mı, yarın bir gün oyunun silinir mi bilemeyiz. Alacaksan en azından g2a shield aktif olsun, veya bir enpara kartla steamden 25 TL indirimli al. Ya da yaz satışlarını bekle, %15-20 indirime girebilir.
Saol.kardeşim ben bi araştırayım steam yaz indinrimi ne zaman senin bir bilgin varmı

Ben ETS2 almıştım sıkıntı olmadı hemen geldi. Ama garanti veremem tabi. Ben olsam shield ile alırdım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı