G2a ile Steam gift ile oyun almak...

ogulcan_can

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı
G2a'dan steam gift ile gta v alacağım ancak satıcı seçme ekranında g2a selected offer diye bir seçenek daha var.Bu seçenek ne işe yarıyor g2a shıeld zaten açtım.Bur seçenek seçili iken oyunu satın alırsam g2a'danmı satın almış olacagım.Hangi seçeneği seçmeliyim serbest satıcımı yoksa daire içine aldığımı...
Buda g2a satış linki;
Grand Theft Auto V STEAM GIFT PREPURCHASE GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM

Birde ininal kart ile paypal'sız g2a'dan oyun alabiliyormuyuz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    237,3 KB · Görüntüleme: 715
G2A selected offer yazan key'i G2A satıyor. Ondan daha ucuza satan biri var ama yeni kullanıcı olduğu için ondan almayın. G2A'dan alın. Ayrıca G2A'dan aldığınız için shield çok gerekli değil ama siz bilirsiniz onu.

Bana kalirsa g2a shield ile alin ne olur ne olmaz. 2 tl bir sey. Su an uplay den silinen oyunlar icin g2a shield varsa geri odeme veya yeni key alinabiliyor ornegin. G2A shield ile almayanlar icin ise soguk su oneriyorlar ne yazik ki... Sanssiz milletiz ne olacagi belli olmaz :D

Evet, Rusya veya bazı başka bölgeler sıkıntılı. Sadece "Global" olan keyleri alın. İninal galiba Master Card, onu seçip alıyorsunuz diye biliyorum.

G2A selected offer yazan key'i G2A satıyor. Ondan daha ucuza satan biri var ama yeni kullanıcı olduğu için ondan almayın. G2A'dan alın. Ayrıca G2A'dan aldığınız için shield çok gerekli değil ama siz bilirsiniz onu.

G2a'dan steam gift ile gta v alacağım ancak satıcı seçme ekranında g2a selected offer diye bir seçenek daha var.Bu seçenek ne işe yarıyor g2a shıeld zaten açtım.Bur seçenek seçili iken oyunu satın alırsam g2a'danmı satın almış olacagım.Hangi seçeneği seçmeliyim serbest satıcımı yoksa daire içine aldığımı...
Buda g2a satış linki;
Grand Theft Auto V STEAM GIFT PREPURCHASE GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM

Birde ininal kart ile paypal'sız g2a'dan oyun alabiliyormuyuz.

Beyler ben daha önceden burdan oyun aldım ama ilk kez biraz daha pahalı oyun alıcam.

G2A SELECTED OFFER ve G2A SHIELD seçicem.

%3 indirim kuponu ve ödeme alırken %5 birşey kesiyor 125TL'ye geliyor.

Tek korkum ilerde silinme gibi bir olay olabilir mi ve sanırım satın aldığımızda direk geliyordu buda öyle gelir mi ?

Ubisoft şu sıralar sıkıntı çıkarıyor. Hani oyunu alacağınız da önemli ve biraz da şans işi.

Dediğim gibi Ubisoft sıkıntı çıkarıyor bu ara. Parasını alanlar var galiba ama alamayanlar da var. Kesin sıkıntı olur veya olmaz diyemem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı