G2A'dan Aldığım Watch Dogs Uplay'den Silindi

Cengiz E.

Hectopat
Daha fazla  
Bugün G2A üzerinde Watch Dogs aldım. Oyunu aktifleştirdikten sonra bilgisayarımı kapattım. Tekrar bilgisayarımı açtığımda Uplay'a girdim. Ne göreyim Watch Dogs yok! Kodu tekrar denedim ama ban yedi diyor. Ne yapmalıyım?
Adsız.png

Ubisoft son zamanlarda Global keyleri bile silmeye başladı. Çok büyük tepki var ancak henüz açıklama yapmadılar. Oyunu geri vereceklerini sanmam. Ubisoft oyunları alarken dikkat etmek lazım (y)

Ubisoft son zamanlarda Global keyleri bile silmeye başladı. Çok büyük tepki var ancak henüz açıklama yapmadılar. Oyunu geri vereceklerini sanmam. Ubisoft oyunları alarken dikkat etmek lazım (y)
Ubisoft keyleri banlamış, geri vermek için banlamamışlar elbet. Anca G2A itibarını korumak istiyorsa milleti avutmak için yeniden key verir.
Ubisoft'un keyleri banlaması bunun ilk örneği değil, son örneği de olmayacak... G2A bayağı büyüdü, karı devam ettirmek için az çok müşteriyi mutlu etmeye çalışır ama kıytırık yerden almış olsan geri dönmezler bile.
Ubisoft kodların neden banlandığını söylemiyor, satın aldığınız yerin daha iyi bilmesi lazım gibi açıklama falan yapmışlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı