G2A'dan Turkcell ile Mobil Ödeme Alışveriş

Lenka

Kilopat
Yer
Ataşehir
Selamlar, G2A üzerinden Forza Horizon 3 almak istiyorum, Turkcell hattımda 250 TL civarında bir bakiye bulunmakta. Alacağım fiyat 140 TL. Mobil ödeme yöntemini bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
G2A işe yaramadı, 66 TL'si ByNoGame'de, geri kalan 170 TL civarı ise Steam'de kaldı. Aklıma takılan bir şey var, eğer ByNoGame'den CS-GO'skinleri alsam, hesabıma geçtiği gün pazara koyabilir miyim? Çünkü paramın ByNoGame gibi seviyesiz bir platformda kalmasına göz yummak istemiyorum. Yaptığım bir hataydı. Özüne gelirsek, 15 gün bekler miyim yoksa direkt olarak elime geçen skin'i satıp Steam cüzdanıma bakiyeyi dahil edebilir miyim?

G2A işe yaramadı, 66 TL'si ByNoGame'de, geri kalan 170 TL civarı ise Steam'de kaldı. Aklıma takılan bir şey var, eğer ByNoGame'den CS-GO'skinleri alsam, hesabıma geçtiği gün pazara koyabilir miyim? Çünkü paramın ByNoGame gibi seviyesiz bir platformda kalmasına göz yummak istemiyorum. Yaptığım bir hataydı. Özüne gelirsek, 15 gün bekler miyim yoksa direkt olarak elime geçen skin'i satıp Steam cüzdanıma bakiyeyi dahil edebilir miyim?
Takasla gelen item sende Steam Guard varsa sıkıntı olmaz anında satabilirsin.

Pekala, şuanda satın alırsam anında satış yapabiliyorum yani. Steam Guard'ım aktif, pazarda hiçbir sıkıntım yok. Gün içinde pazarda satabileceksem ve 15 gün beklemeyeceksem şuan satın alıyorum..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı