G2A'ya Nasıl "Mobile Login" Yapılır

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar G2a.com'dan mobile ödeme yöntemi ile key aldım, şimdi benden "mobile login" yapmamı istiyor.
Karşımda böyle bir sayfa var nereye ne yazmam gerekiyor tam anlayamadım. Ben şunları denedim:
+90*** *** ** **
0*** *** ** **
90*** *** ** **
Alt kısmada telefonuma gelen kodu yazdım fakat olmuyor. Nasıl yazmam gerekiyor?
Ekran Görüntüsü (3).png

iyi akşamlar bende dün wow mists pandaria aldım fakat mobile login yapamıyorum invalid number yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

iyi akşamlar bende dün wow mists pandaria aldım fakat mobile login yapamıyorum invalid number yazıyor yardımcı olursanız sevinirim
Hocam eğer mobil ödeme ile aldıysanız giren kazık hayırlı olsun. Ben 1 haftadır uğraşıyorum 3 defa live chat ile iletişime geçtim gönderemediler password filan. Daha sonra key almak beni bir linke yönlendirdiler, oradan "order number" (sipariş numarası) ile "bu sipariş numarasının key'ini istiyorum" dedim tabii ki bunların hepsi ingilizce geçti. Benden telefonuma gelen o 6 hanelik doğrulama kodunu istediler onu da yolladım. Bunları biraz önce yaptım bakalım inşAllah gelir. Ama telefona değil mail adresine yollamalarını istedim. Eğer gelirse size de anlatırım nasıl olduğunu. Çok çetrefilli ve sıkıntılı bir iş, bunun hakkında konu açmayı düşünüyorum.

G2A'dan Nasıl Mobil Ödeme İle Oyun Alınır Buyrun hocam biraz önce aldım key'imi sonunda :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı