g2g.com paramı gasp etti

cemgulec96

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler 23.09.2022 tarihinde g2g.com üzerindeki bir ilan satın aldım yaklaşık 1400 TL civarında para benim hesabımdan kesildi g2g.com benim mailime fatura gönderdi( Faturayı görsellere ekledım). Daha sonra satıcı elinde stok olmadığını satışın iptal olduğunu söyledi ve g2g.com satışı iptal etti paranın yaklaşık 1-14 gün içerisinde hesabıma geri gönderiliceğini söylediler hemen iletişime geçip geri ödeme istemediğimi tutarın site hesabına aktarılmasını söyledim ancak kabul etmediler artık geri ödeme oluşturuldu denildi bu olaydan 10 gün sonra tekrar iletişime geçtim hala geri ödemede olduğunu 14 gün dolmadıgını birkaç güne hesabıma geçiçeğini söylediler 15.ci günde tekrar iletişime geçtim 72 saat içinde geri dönüş yapılıcağız dediler 18. günde bana geri dönüş yaparak aslında hiç ödemenin olmadığını hesaplarına böyle bir ödeme düşmediğini söylediler. Bankayla iletişime geçiyorum banka ödeme başarılı bir şekilde yapılmış diyor. Hakkımı nasıl arayabilirim? Yurt dışı alışveriş olduğu için bu konuya kim bakıyor?

Ödeme hiç başarılı olmasa zaten satıcı benımle iletişime geçip stokum bitti iptal ediyorum demezdi. Bu bildiğiniz milyonlarca kullanıcısı olan sitenin paramı gasp ettiği anlamına geliyor

Ekran görüntüsü 2022-10-10 095810.png
Ekran görüntüsü 2022-10-10 100306.png
Ekran görüntüsü 2022-10-10 100347.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Atıyorum zaten inatla ödemenin olmadığını söylüyorlar zaten her bir yazışma cevabı 3 günde geliyor posta güvercini kullansam daha hızlı sonuç alırdım

Hiç bir şekilde paramı alamadım bankayla görüştüm ödeme itirazı açtım ancak sanmıyorum bankanın bana parayı geri vericeğini arkadaşlar g2g üzerinden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız dolandırılacağınızı bilerek alışveriş yapın. Satıcı alışverişi iptal edip ürünü vermese bile paranız g2g ye hibe oluyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı