N11 paramı gasp ediyor, ne yapmalıyım?

Ben de şimdiye kadar sorun yaşamadım dostum. Ama bu süreçte sürünüyorum diyebilirim. Forumdan thh, cimer gibi süreçler için yardım istemiştim. Ama avukatımla görüşüp o süreçleri çoktan başlattım. Forumdaki konunun amacı firmanın rezaletini geniş kitlelere yaymak. Batıyorlar gibi geldi bana. İkinci bir istanbulbilişim vakası olacaklar gibi geliyor. Şikayetvar'a bakarsan son cümlenin sebebini anlarsın.

Pandemi yüzünden birçok şirketin karşılaştığı sorunlar yüzünden siteler mahvoluyor, inşallah en kısa sürede sorununuzu atlatırsınız. 💕

Pandemi yüzünden birçok şirketin karşılaştığı sorunlar yüzünden siteler mahvoluyor, inşallah en kısa sürede sorununuzu atlatırsınız. 💕
Dostum pandemi bahane olmamalı. O adam ticaret yapıyorsa pandemide de yapacak. Yapmıyorsa kapatıp gidecek. Pandemiden sadece onlar etkilenmiyor. Bir müşteri ve öğrenci olarak ben de zor durumdayım. Bozulan bir ürün ve almam gereken yeni bir ürün var.

Dostum pandemi bahane olmamalı. O adam ticaret yapıyorsa pandemide de yapacak. Yapmıyorsa kapatıp gidecek. Pandemiden sadece onlar etkilenmiyor. Bir müşteri ve öğrenci olarak ben de zor durumdayım. Bozulan bir ürün ve almam gereken yeni bir ürün var.

Gerçekten sinir bozucu, ben bu tür şeylerden önlem amacıyla hep Hepsiburada kullanıyorum.

Eğer sorunum banka olsaydı bu adamlar bankanıza ulaşamıyoruz falan derdi. Ayrıca kimse kimseyi kandırmasın hiçbir banka alışveriş yapılan hesap faal ise 1 ay bekletmez. N11 bana bariz yalan söylüyor.

Güncelleme:
23 iş günü içinde iadeyi sağlayamayan firma THH ve cimer başvurularımın ertesi günü (iş günü olmayan 05.12.2020 tarihinde) iademi yatırıverdi :) (söyledikleri böyle. Para hala hesabıma geçmedi) ilginç tesadüf doğrusu :) cezadan kaçamayacaklar ama üzücü :) pazartesi haklarında müşteriyi yanıltmaktan ve 27.11.2020 tarihinde yararlanamadığım indirimler hususunda tazminat davası açacağım. Haklıysanız susmayın arkadaşlar. Bunların anladığı dil bu :)

Benim de başıma geldi tefalden almıtşım 500TL kahve makinesı, önüzdeki hafta yautırıcaz falan yok muhasebeci değişti, yok bankan sorunlu, sallayıp duruyorlar 1hafta olması gereken iade tam 45 gün sürdü.

Benim de başıma geldi tefalden almıtşım 500TL kahve makinesı, önüzdeki hafta yatıracağız falan yok muhasebeci değişti, yok bankan sorunlu, sallayıp duruyorlar 1 hafta olması gereken iade tam 45 gün sürdü.
Hocam 30 günü devirdik biz henüz :) 15 gün de mahkemeyle uğraşacağız desek. Kendileri bilir artık :)

Geri
Yukarı