G3 Beat İyi Midir?

Berkant güncelleme olmasa ne yazar sen Cyanogen Mod'la halledersin. :D

Ya hallederim de, telefonun XDA'da bir sayfası yok. :D ROM Yapan ne zaman çıkar bilinmez.

@Silinen üye RAM'i ve Depolama alanını pek sorun etmiyorum ben. :D S3 Minimde de 1 GB RAM var, ama hiç kastığını görmedim. :D S3 Mini 4 GB şuan boş 3.58 GB alan var, oyunda oynamam ben. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam o zaman sorun yok kardeşim sen al o telefonu benimde hoşuma gitti okullar bitince bende alabilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Aspalt 8 gibi oyunları orta seviyede hiç kasmadan oynuyorum lg g3 de olan birçok özellik var sadece ram ve hafıza farkı var almanı tavsiye ederim eksi yeni olarak ben kulaklıklarını buluyorum iğrenç bir kulaklıkları var .

Kardeşim Aspalt 8 gibi oyunları orta seviyede hiç kasmadan oynuyorum lg g3 de olan birçok özellik var sadece ram ve hafıza farkı var almanı tavsiye ederim eksi yeni olarak ben kulaklıklarını buluyorum iğrenç bir kulaklıkları var .
Oyun oynamayı hiç sevmem ben. :D O yüzden sorun değil. Kasma falan yaşıyormusunuz? Oyunlarda değil, uygulamalarda falan. Birkaç ekran görüntüsü paylaşabilirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı