G3 mü Zenfone 2 mi Xperia Z2 mi?

Aralarında en iyisi Zenfone 2 ve Z2 fakat o fiyat aralığında Xperia M5 daha iyi bir seçim olabilir.

@ahmett456 Laflarına dikkat et, saygısız çocuk. Hayatında hangi telefonu kullandın da bana fanboy diyorsun? Daha çocuksun saygılı ol, ağzımı bozma.
Kusura bakmayın ama ozaman telefonunu savunmayacaksın doğruları söyleyeceksin yalan mı söyledim.

@ahmett456 Laflarına dikkat et, saygısız çocuk. Hayatında hangi telefonu kullandın da bana fanboy diyorsun? Daha çocuksun saygılı ol, ağzımı bozma.
Bu arada kusura bakmayın benden büyüksünüz profilinize bakmamıştım kusura bakmayın.

Biraz araştırırsan performans konusunda rakiplerinin çok gerisinde olduğunu anlarsın. 2K ekran o işlemci ve GPU için fazla. Herkese de fanboy demeyin, yaşça benden küçük olmasaydın çok pis tepki gösterirdim neyse artık. Gençsin daha, sana tepki vermeyeceğim, G3 kamera ve telefondan film, video izlemek için alınabilir. Performans konusunda iyi olmadığı gerçek.

Ben de senin gibi Zenfone 2 ve G3 arasında kalmıştım. Ben G3'ten yana tercihimi yaptım. Isınma problemi hariç memnunum. G3 öneririm.
Arkadaşım daha yeni Zenfone 2 aldı. Geri tuşu içine çöküyor, sşarjı %20'den 0'a düşüyor ve şarj girişi sıkıntılı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı