G300s alınır mı?

ardaww234

Decapat
Yer
Emek Bursa Türkiye
Daha fazla  
Minecraft oyuncusuyum ve PvP atıyorum. Makro için G300s alacağım (Oynadığım oyun modunda herkes makro kullanıyor.). Elime tam oturuyor ve bu 2. fare olacak. Şu anki fareyi farklı oyunlar oynarken, G300s'i ise Minecraft oynarken takacağım. Alınır mı?

Bu konu yüzümde garip bir tebessüm oluşturdu. Yıllar önce İsmetRG izleyip acaba PvP için G300s almalı mıyım sorusunu sorardım kendime :) Hala Minecraft oynayan insanlar görmek mutlu ediyor.

Normal tıklama için kullanmayacağım. Onun için şu anki mouse mi kullanırım? Sadece Minecraft içinde G300s ile tıklarım.

G300s eski bir mouse sensörleri kötü bildiğim bu arada makro kullanacağım diye övünerek yazıyorsunuz bende Minecraft oynuyorum böyle tipler görünce sinirim bozuluyor bileğinle oyna Razer DeathAdder V2 Mini öneririm.

Bu konu yüzümde garip bir tebessüm oluşturdu. Yıllar önce İsmetRG izleyip acaba PvP için G300s almalı mıyım sorusunu sorardım kendime :) Hala Minecraft oynayan insanlar görmek mutlu ediyor.
Ayrıca mouse'ı kullanan 2 yakın arkadaşım var. Şuanlık memnunlar bir sıkıntıdan şikayetçi değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı