G300s alınır mı?

G300s eski bir mouse sensörleri kötü bildiğim bu arada makro kullanacağım diye övünerek yazıyorsunuz bende Minecraft oynuyorum böyle tipler görünce sinirim bozuluyor bileğinle oyna Razer DeathAdder V2 Mini öneririm.
Bedwars gibi oyunlar oynamıyorum. Survival Titanyum ve herkes kullanıyor diye bende kullanıyorum. Survival Titanyum'a başlamadan önce makro ile alakam yoktu.
Makro kullanmak için özellikle bir fareye ihtiyacınız yok. Dilerseniz klavyeye de aynı makroyu atayabilirsiniz. Fareniz çift tıklamaya başlarsa farenizi değiştirmek zorunda kalacaksınız.
G300s makroları normal bir mouse ye göre daha hızlı. Ben öyle okumuştum.

Bedwars gibi oyunlar oynamıyorum. Survival Titanyum ve herkes kullanıyor diye bende kullanıyorum. Survival Titanyum'a başlamadan önce makro ile alakam yoktu.

G300s makroları normal bir mouse ye göre daha hızlı. Ben öyle okumuştum.

Hızın G300s ile alakası yok zaten program sabit logitech gaming software kuruyorsun. En ucuzunu da kullansan aynı en pahalısını da aynı şekilde. Ayrıca tüm makrolarda Milisaniye ayarladığın için tüm hızlar aynı diye biliyorum.

Hızın G300s ile alakası yok zaten program sabit logitech gaming software kuruyorsun. En ucuzunu da kullansan aynı en pahalısını da aynı şekilde. Ayrıca tüm makrolarda Milisaniye ayarladığın için tüm hızlar aynı diye biliyorum.
Daha çok makro tuşu var diye tercih ediyorum. Hepsini kullanacağım.

Geri
Yukarı