G300s benzeri mouse önerisi

Bütçe
2000

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba. Yaklaşık 2 yıldır G300s kullanıyordum, Rocket League oynarken yanlışlıkla hafifçe masaya vurdum, sağ tık çalışmamaya başladı. Arkadaşımda kullanmadığı eski G300s vardı, bana verdi, 1 ay filan kullandım fareyi. Masayı sildikten sonra sol tık basmamaya, çift basmaya başladı ki silmekle alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü sürekli siliyordum fareyi, şimdilik sol tıkı açıp içindeki Click'e tıklayan yere elektrik bandı yapıştırdım idare ediyorum. Şimdi elim G300s tarzı küçük fareye alıştı, daha rahat geliyor. Bu tarz küçük (gerçekten ergonomikse her türden olur) mouse öneriniz var mı, Logitech harici de olabilir? Tekrar G300s mi alayım yoksa? Tık sorunları olmasa çok memnundum. Tutuş şeklimi bilmiyorum parmaklarımın uçları, avucun üst kısmındaki parmakların başladığı boğumlar ve baş parmağın boğumu değiyor fareye. FPS, Moba, Hikaye, online, kısacası her türden oyun oynuyorum. Ekstra tuş olarak G300S'de sağda 2, solda 2 tuş vardı, ETS 2 oynarken retarder, sinyal vs. atıyordum iyi oluyordu, Valorant'ta filan da sesli sohbet tuşlarını atıyordum. O tarz ekstra tuşları olan fareler olursa daha iyi olur fakat elzem değil.

Son düzenleme:
Merhaba. G300s kullanıyordum, Rocket League oynarken yanlışlıkla hafifçe masaya vurdum, sağ tık çalışmamaya başladı. Arkadaşımda kullanmadığı eski G300s vardı, bana verdi, 1 ay filan kullandım fareyi. Masayı sildikten sonra sol tık basmamaya, çift basmaya başladı ki silmekle alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü sürekli siliyordum fareyi, şimdilik sol tıkı açıp içindeki Click'e tıklayan yere elektrik bandı yapıştırdım idare ediyorum. Şimdi elim G300s tarzı küçük fareye alıştı, daha rahat geliyor. Bu tarz küçük (gerçekten ergonomikse her türden olur) mouse öneriniz var mı, Logitech harici de olabilir? Tekrar G300s mi alayım yoksa? Tık sorunları olmasa çok memnundum. Tutuş şeklimi bilmiyorum parmaklarımın uçları, avucun üst kısmındaki parmakların başladığı boğumlar ve baş parmağın boğumu değiyor fareye. FPS, MOBA, hikaye, Online, kısacası her türden oyun oynuyorum. Ekstra tuş olarak G300S'de sağda 2, solda 2 tuş vardı, ETS 2 oynarken retarder, sinyal vs. atıyordum iyi oluyordu, Valorant'ta filan da sesli sohbet tuşlarını atıyordum. O tarz ekstra tuşları olan fareler olursa daha iyi olur fakat elzem değil.

G300s farelerin atasıdır hocam ben olsam yine giderdim G300s alırdım zamanında 250TL'ye almıştım 4 yıl götürdü sonra basmamaya başladı :D

G300s farelerin atasıdır hocam ben olsam yine giderdim G300s alırdım zamanında 250TL'ye almıştım 4 yıl götürdü sonra basmamaya başladı :D
Öyle de, zaten ergonomisi, tuşları, boyutu tam benlik ama işte kronik olarak bu tuş sıkıntısı var sanırım, ucuz da bir mouse değil.

Razer Cobra RZ01-04650100-R3M1 Optik Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Nasıl tutarsınız fareyi? Elinizin ölçüsü nedir? En düşük Prime ya da bunu öneririm. Yüksek bütçelere hakim değilim.
VGN Dragonfly Wireless Mouse şu iyi duruyor. @SF24

1707765091635.png

Halen kullanıyorum benim de sağ tıkım bozuldu makroya sağ tık atadım idare ediyorum çok kötü duruma gelmediği sürece kullanmaya devam.

Hocam eliniz küçükse ve küçük mouse kullanmak istiyorsanız Razer DeathAdder V2 Mini veya Viper Mini bakabilirsiniz.

Vallahi ona alternatif olarak düşük fiyat bandında şu fare var hocam.

Onun dışında Razer naga falan önerirdim de bütçeyi aşmıyor yok ediyor :D

Hocam eliniz küçükse ve küçük mouse kullanmak istiyorsanız Razer DeathAdder V2 Mini veya Viper Mini bakabilirsiniz.
Elim küçük değil ortalama fakat G300S kullandığım için uzun süredir o boyuta alışmıştır bence daha büyüğünde rahat edebilir miyim bilmiyorum.

Vallahi ona alternatif olarak düşük fiyat bandında şu fare var hocam.

Onun dışında Razer naga falan önerirdim de bütçeyi aşmıyor yok ediyor :D

Lenovo Legion M300S GY51H47350 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe M300s daha iyi o fiyata.

Geri
Yukarı