G300s fare çift tıklıyor

yusuf897878

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba mouse çift tıklıyor ilk aldığımız zaman normal bir şekilde diğer Mouse'ler gibi çalışıyordu ama sonradan sol tık bir yanda 1 kere bastığımda 2 kere tıklıyor durduk yere bazı işlerimi yapamıyorum ve aşırı sinir bozucu eğer bilen varsa yardım ederse sevinirim.
Mouse: G300s.

Merhaba mouse çift tıklıyor ilk aldığımız zaman normal bir şekilde diğer Mouse'ler gibi çalışıyordu ama sonradan sol tık bir yanda 1 kere bastığımda 2 kere tıklıyor durduk yere bazı işlerimi yapamıyorum ve aşırı sinir bozucu eğer bilen varsa yardım ederse sevinirim.
Mouse: G300s.

O mouse için normal eski bir model. Switch desen kalitesizlikten geçilmiyor. Bütçe belirtirseniz öneri yaparım mouse konusunda hocam.

Yanlışlıkla ayar yapmadıysanız Switch bozulmuş olabilir. Değişimi kolay ama havya kalemi lazım. YouTube'da videolar var.

Ayar yapmadım.

O mouse için normal eski bir model. Switch desen kalitesizlikten geçilmiyor. Bütçe belirtirseniz öneri yaparım mouse konusunda hocam.

Bütcemi yeni bilgisayar için biriktiriyorum. Zaten geçici olarak kullanıyorum farenin daha iyilerini alacağım sadece tamir yolu var mı ya da düzeltme yolu sordum.

Geri
Yukarı