Logitech G300s çift tıklıyor

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Fare bende yaklaşık 3 yıl olmak üzeredir var. 2 ay önce sağ tıkın da çift tıklama sorunu olmaya başladı mesela basılı tutuyorum sürekli bas çek yapıyormuş gibi oluyor oyunlarda dürbün vs yapamıyorum ya da basılı tutulması gereken şeyleri yapamıyorum. Sağ tık ı çok kullanmadığım için pek sorun etmedim ama sorun 1-2 hafta önce sol tık ta da olmaya başladı. Sol tık ta ise 1 kere bastığım şeye çift tıklıyor misal videoyu tam ekran yapmak için basıyorum 2 kere bastığı için tam ekran yapamıyorum. Solak olduğum için bu mouse hem elime oturuyor hem de solaklar için tam ideal bir mouse. Yoksa bende çok mouse değiştim ama bunun gibisi yok. Aynı modelin yenisini alacak bütçemde yok. Çok sorun yaratıyor, ne yapabilirim?

Merhaba dostum,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu iki video işine yarayabilir belki.

Switch'lerinin ömrü berbat o mouse'un. 3 yıldır kullanıyormuşsun, ömrünü tamamladı büyük ihtimal. Switch'leri değişmekten veya yeni mouse'a geçmekten başka çaren yok. O da düzgün bir şey almak istersen 100TL tutar maksimum.

Bendede aynı sorun vardı. Sol ve Sağ tıkın arkasına bant yapıştırdım sorun düzeldi.

Geri
Yukarı