G300S lag sorunu

EmirGkts

Hectopat
Yer
Başkent
Daha fazla  
Merhaba ben eskiden dandik 15 TL'lik Bluetooth mouse kullanırdım hiç mouse lag yoktu G300S aldım arkadaşımdan mouse imlecinde ivmelenirken gecikme var sanki imleç ağırmış gibi. Report Rate'yi 120 yapmama rağmen işe yaramadı ilginçtir ki Windows açılmadan parola ekranındayken sorun yok yardımlarınızı bekliyorum.

Masaüstüne gelene kadar normal çalışıyor oluşu logitech uygulaması üzerinden yaptığınız bir ayarı işaret ediyor bence.

logitech uygulamasnıda bir ayar bulamadım maalesef devre dışı bıraktım sanki driverle ilgili bir sorunmuş gibime geliyor
Aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırırsanız kendisi otomatik olarak tekrar yükleyecektir kafanızda soru işareti kalmamış olur.
İmkanınız varsa başka bir bilgisayara bağlayıp deneyin.
Arkadaşınızdan 2.el almışsınız sanırım belki arızalıdır gerçi böyle bir arıza mümkün değildir muhtemelen.

Aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırırsanız kendisi otomatik olarak tekrar yükleyecektir kafanızda soru işareti kalmamış olur.
İmkanınız varsa başka bir bilgisayara bağlayıp deneyin.
Arkadaşınızdan 2.el almışsınız sanırım belki arızalıdır gerçi böyle bir arıza mümkün değildir muhtemelen.

Driveri silip tekrar yükledim ama nafile HTML/JavaScript mouse input performance tests
Bu sitede 16.6 ms alıyorum hala güvenli mod da deneyeceğim bir de.

Driveri silip tekrar yükledim ama nafile HTML/JavaScript mouse input performance tests
Bu sitede 16.6 ms alıyorum hala güvenli mod da deneyeceğim bir de.

Aynı Mouse'u kullanıyorum sizinki ile aynı değerler mi kontrol edebilirsiniz.

1617735600176.png

Yeni konular

Geri
Yukarı