G300s mi, G102 mi?

Daha modern, daha güzel bir mouse al ama G300s alma. Onu söylemeye çalışıyorum ben. 1-2 yıl sonra paran çöpe gitmesin.

Anlıyorum size sorunlu gelmiş o mouse ama gidip te 5 TL'lik mouse ile G300s i karşılaştırmak konusunda katılmıyorum size. 3 yıldır G300s kullanıyorum. Bir çok mouse dan çok daha iyi.

Son düzenleme:
2.5 yıldır G300S kullanıcısıyım. 5 TL’ lik mouse ile kıyaslayıp ne denli kötü ve sorunlu olduğunu belirten arkadaş ile bırakın tartışmaya girmeyi ciddiye dahi almayın. Birde adamın konuşma üslubuna bak. Şunları gördükçe sinirim tepeme çıkıyor da neyse. Denilecek laf var denilmeyecek laf var. Mouse geri dönecek olursak bu 2.5 sene içerisinde ki tek şikayetim tekerlek kısmı oldu. Yağlanması gerekiyor sanırım. Ses çıkarmasını geçtim sürtünerek hareket ediyor. Onun haricinde başka sorun ile karşılaşmadım. Güzel ama eski bir mouse. 1-2 gün sonra sipariş ettiğim G102 gelecek. İkisini de kıyaslayacağım. Kağıt üstünde 102 daha üstün ama pratikte nasıl olur deneyen, deneyimleyen arkadaşlar daha iyi bilir.

Son düzenleme:
2.5 yıldır G300S kullanıcısıyım. 5 TL’ lik mouse ile kıyaslayıp ne denli kötü ve sorunlu olduğunu belirten arkadaş ile bırakın tartışmaya girmeyi ciddiye dahi almayın. Birde adamın konuşma üslubuna bak. Şunları gördükçe sinirim tepeme çıkıyor da neyse. Denilecek laf var denilmeyecek laf var. Mouse geri dönecek olursak bu 2.5 sene içerisinde ki tek şikayetim tekerlek kısmı oldu. Yağlanması gerekiyor sanırım. Ses çıkarmasını geçtim sürtünerek hareket ediyor. Onun haricinde başka sorun ile karşılaşmadım. Güzel ama eski bir mouse. 1-2 gün sonra sipariş ettiğim G102 yolda. İkisini de kıyaslayacağım. Kağıt üstünde 102 daha üstün ama pratikte nasıl olur deneyen, deneyimleyen arkadaşlar daha iyi bilir.
Gelince yazar mısın buraya deneyimlerini?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logitech G300s modelini Recep abi ve Ali abi incelemiş. Ürünün kronik sorunu olsa Technopat neden tavsiye etsin?

Son düzenleme:
Sana biraz daha açıklık getireyim 2 mouse de güzel ve alınabilir ve evet sorunları var ama fiyatına rağmen çok güzel bir mouse ben kullanıyorum G203 kulanıyorum ben çok seviyorum LOGITECH Lightsync G203 910-005796 Gaming Mouse Siyah eğer bu linkden alırsanız çok daha iyi olur çünkü bu 2. nesil hali yani sensöründeki ve çift tıklama sorunlarından ayıklanmış hali ben beyaz olanı kullanıyorum aydınlatmasında harika 155TL'ye çok güzel alınır
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim üzere kararsız kaldım. G300s boyutunda bir mouse arıyorum. G102 aynı boyutta mı? Farkları neler? Bilen yazabilir mi?

İkisi arasından G203 benim tercihim çünkü kronik sorunları daha az ve tutuş şeklide benim için daha uygundu
Şimdi
Logitech MX518 Optik Oyuncu Mouse bu varken de diğerleri alınmaz gibi ama sizin kararınız

Sana biraz daha açıklık getireyim 2 mouse de güzel ve alınabilir ve evet sorunları var ama fiyatına rağmen çok güzel bir mouse ben kullanıyorum G203 kulanıyorum ben çok seviyorum LOGITECH Lightsync G203 910-005796 Gaming Mouse Siyah eğer bu linkden alırsanız çok daha iyi olur çünkü bu 2. nesil hali yani sensöründeki ve çift tıklama sorunlarından ayıklanmış hali ben beyaz olanı kullanıyorum aydınlatmasında harika 155TL'ye çok güzel alınır

İkisi arasından G203 benim tercihim çünkü kronik sorunları daha az ve tutuş şeklide benim için daha uygundu
Şimdi
Logitech MX518 Optik Oyuncu Mouse bu varken de diğerleri alınmaz gibi ama sizin kararınız
MX518 daha mı iyi sizce?

Şimdi
Bir de g300s ten boyut olarak farkı nedir? Büyükse alamam çünkü alışamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı