G300S mi G102 mi?

Steelseries de tercih edebilirsiniz ama el büyüklüğünüze ve tutuş şeklinize bağlı eğer eliniz biraz daha büyükse rival110 daha uygun olacaktır .
Şuan kullandığım mouse 127*63*62 boyutunda büyük geliyor, ondan değiştiricem

g102 116.6 x 62.15 x 38.2mm
rival110

120.6 x 68 x 38.12mm

g102 tercih ederim büyük ihtimal.

G102 ile G300s arasında çok fark var. Sensöründen tutun ışıklandırmasına kadar kalite farkı mevcut. Kesinlikle G102 alınır.

G102 kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Tam bir F/P ürünü. Kalitesine bakılarak fiyatı gayet uygun. Sensörü oldukça kaliteli. Daha süslü modellere boşa para harcama.

G102 benim tavsiyemdir

g102 kullandım ve sağlam değil 1 senede kablosu temassızlık yaptı üstelik çok nazik kullandığım hâlde. Bende Rival 300S e geçtim ve kesinlikle öneriyorum her tutuş şekline uygun.

Ben 2 senedir G102 kullanıyorum. Şu ana kadar tuş basmama, temassızlık gibi hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tutuş şeklinize ve el büyüklüğünüze uygunsa düşünmeden alın derim. Günde ortalama 4-6 saat(bazen daha fazla) kullandım. Bozulana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı