Rehber G300s niye alınmaz?

Bir de 890573 senedir kullanıyorum ve sorun yok alabilirsiniz diyen kişiler var bu tip ürünler için. Onda sorun yoksa kimse de sorun olmuyor ya.
Hah, o konuya da geleyim. Yıllardır sorunsuz G300s kullanan arkadaşım vardı ama gidip al demedi bana. Sorunsuz kullanıyorlar demek, ürün iyi demek değil.

Arkadaşımda vardı 2 yıl önce çift basma problemi yaşadı o zamandan beri SGM X7 kullanıyor.
Ayrıca farenin yanındaki şeridin rengi değişebiliyor.

4 senedir kullanıyorum, zamanında 70 TL'ye almıştım, f/p olarak bakıldığında gerçekten çok kaliteli bir mouse, rehberin içindeki her şey güzel anlatılmış ve katılıyorum. Bu fareye 80 TL'den yukarı para verilmez, daha iyi seçenekler var; bu da benim naçizane önerimdir. Bu arada ekleme yapayım, Logitech Gaming Software yazılımı üzerinden fareye kod ekleyerek yandaki ışıkların rainbow efektli şekilde yanmasını sağlayabiliyorsunuz, RGB özelliği olmamasına rağmen gayet hoş bir görüntü oluşturuyor.

Neredeyse aynı fiyata yine simetrik ve 3327 kullanan Rampage SMX-R111 bunun yerine önerilebilir.
Aynı fiyata MX 518 var, Hero 16K sensör kullanıyor ve malzeme kalitesi daha iyi. Rampage fareleri pek önermiyorum, sensörleri bazen yanlış söyleniyor ve malzeme kaliteleri pek iyi değil. Garantisi de çok ilgilenmiyor.

Bu fare elimde mevcut ve bir süre kullandım. Eğer istenirse UKT`sini yapabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…