Logitech G300S takılıyor

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, videoda arkadaş göstermiş, aynı o şekilde mouse takılma sorunu yaşıyorum. Sizce neden yapıyordur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde takılmasından anlayabilirsin, ürünü garantiye gönderin. Kaliteli bir model değil zaten, bu bütçede daha iyi mouse alabilirsiniz eğer iade talep ederseniz daha iyi olur.

15 Mayıs 2020 da aldım işin garip yani şu USB'yi çıkarıyorum tekrar takıyorum ortalama 1 gün boyunca sorun olmuyor sonrasında tekrar ediyor.

Selamlar, sorunu araştırırken denk geldim yazmak istedim. Şu an 2. G300S 'i kullanıyorum ve aldıktan 6 ay sonra takılma sorunu olmaya başladı. Çekmecede ilk G300S'i görünce ilkini neden kullanmayı bıraktığımı hatırladım. Evet bu modelin kronik sorunu bu: donma. Vaktinde 60 TL'ye aldığım sapasağlam mouse donduğu için kenarı atmışım üzerine kaç tane de mouse eskitmişim. Sonrasında 230 TL'ye yeniden almışım. Bunun kesin çözümü farklı model mouse almak başka çaresi yok, düzelmiyor.

Geri
Yukarı