Rehber G300s niye alınmaz?

Bu mouse'u 6 yıl kullandım hiçbir sorunu yoktu. Canımı sıkmadı boğucu tasarımları yoktu. Propaganda etmek istiyorsun bence.
Kime diyorum ki?
O kadar insan boşuna mı sorun yaşamış o zaman?

Sizin sorun yaşamamanız, ürünü iyi ve sorunsuz yapmıyor!
Yeter artık, şu cümleyi söylemekten bıktık.

Bende de var indirimde almıştım ama bir daha tercih edemeyeceğim pek hoşuma gitmedi. 2. el SteelSeries veya Zowie bakacağım.

Elimde BloodyA90 var 2 yıldır tek bir sorun ile karşılaşmadım.

Elimde BloodyA90 var 2 yıldır tek bir sorun ile karşılaşmadım.

Zaten kaliteli.
G102, G203 Rehberim. Artık Logitech naptın diyenler olacak.

Son düzenleme:
Arkadaşımda da var ikinci el aldı sağlam kullanıyor. Ben şimdi o kullanıyor hiçbir sıkıntısı yok diyebilir miyim? Hayır. Farenin hiçbir albenisi yok. Asırlık sensör ile piyasaya sürülüyor yenilenmiş versiyonu dahi. Önerilmesin artık şu fare forumlarda, facebookta. Daha 1 saat önce G300S'i Alayım mı? Diye post açmış. Al taş gibi vs. cümleler geliyor. Aynı şekilde öneri postlarında da.
Kendimde mx518 siparişi verdim. Yani Logitech düşmanı falan değilim. Mouse'u çok övdüler. Işık falan hiç sevmiyorum. Işıklı ekipmanlarım var hepsini ışığı kapalı şekilde kullanıyorum. Yani şekil önemli değil. Ergonomi ve sensör üzmesin yeter.

Bundan 2 yıl önce laptop alırken G300s 150TL idi komple set tabii o zaman bilmiyordum alınmaması gerektiğini ve şu an kullanıyorum kusura bakmayın garip tir hiç sıkıntı çıkmadı şanslıymışım ama bence alınmamalı. Almayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…