Rehber G300s niye alınmaz?

Aldıysan kullan canım. O kadar da çöpe atılacak bir fare değil yani güncel olarak konusu kapansın, önerilmesin istiyorum bu farenin. Düzgün çalışıyor ve eline oturuyorsa ne mutlu.

5 yıl önce denemek için almıştım, 2 yıl kullandım USB kısmından gitmişti, taksam da çalışmıyordu, kablosu da dayanıksız pek.

Şans faktörü de var elbette ama kişinin kullanımı da çok önemli. Hor kullanılan her ürün olması gerekenden daha kısa sürede ömrünü tamamlar. Ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ancak en azından 5-6 yıl oldu hiçbir sorun yaşamadım. Kozmetik olarak da gayet iyi durumda. Çift tıklama vs. sorunu da yaşamadım.

Çok bilenler hemen siz sorun yaşamadınız yok şu yok bu diye atlamasınlar. Kendi deneyimimi paylaştım sadece.

Ben 2 senedir kullanıyorum tık yok çok memnunum şans işi biraz sanırım.

4-5 yıl oldu herhalde bu mouse u kullanalı. En beğendiğim yanları çok sayıda ve rahat macro tuşları; ve bu tuşların 3 renk fazında farklı şekillerde de kullanılabilmeleriydi. 4x3 farklı macro tuşu yani. artık 2 ana tuşu da sağlıklı değil. sadece macro tuşları için tekrar alsam mı diye düşünmüyor değilim. Galiba razer markayı deneyeceğim.

Bende aldıktan 5 ay sonra fareyi çevirdigimde takılıyor sonra tekrar tekrar devamlıyor bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…