G300s temassızlık oluyor

Bütçe
250

owsiber

Femtopat
Daha fazla  
4 yıldır Logitech G300s kullanıyorum hala çalışıyor fakat sürekli mouse gidip geliyor. Valorant oynuyorum bir turda 4 5 kere gidiyor çok rahatsız ediyor düzeltilir mi yoksa yeni mouse mu alayım?

Hocam aynı mouseyi abim ve ben kullanıyoruz abim çıktığından beri ben de 3 4 senedir kullanıyorum. Abiminki bozulunca ona benimkinin usb kablosunu takmıştık düzelmişti. Çok yüksek ihtimal kablodandır.Servise verin değiştirsinler bence.

Düzeltme: Onunki de temassızlık yapıyordu.

USB çıkışında hata olabilir farklı USB yerine takmayı denedinizmi.

Evet hepsinde yapıyor

Hocam aynı mouseyi abim ve ben kullanıyoruz abim çıktığından beri ben de 3 4 senedir kullanıyorum. Abiminki bozulunca ona benimkinin usb kablosunu takmıştık düzelmişti. Çok yüksek ihtimal kablodandır.Servise verin değiştirsinler bence.

Hocam kaç tl alırlar garantisi falan kalmadı yani

Ya bende de Logitech G300s var gayet memnundum ama 4 ayda bir bozulunca sinir olmaya başladım. 4-5 yıl ömrü var diyorsunuz benimki 4 ay dayanıyor neden bilmiyorum. Teknosa'dan almıştım 2021 Kasım ayında 4 ay sonra 2022 Mart ayında oyun oynarken veya internette gezerken 10-20 dakikada bir mouse kendi kendine kilitleniyor fakat 2-3 saniye sonra eski haline geliyordu. Bu sorun olduğu zaman USB takıp çıkarma sesi geliyordu sonra garanti servisine yolladım. Adamlar 10 gün içerisinde yenisini verdiler demek ki bozulmuş 4 ayda. Sonra mart ayından 26 Hazirana kadar kullandım sorunsuz ama yine aynı sorunla karşılaştım 4 ay sonra şu an yine garantiye yolladım. Sinir oluyorum ya milletin 3-4 yıl dayanıyor benim 3-4 ay zor dayanıyor bu ne saçma iş..

Yıllar önce aldığım fiyata bakın şimdikine bakın :(

Dosya Ekleri

• IMG_20220630_153331.jpg
    IMG_20220630_153331.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2022-06-30-15-33-09-451_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2022-06-30-15-33-09-451_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri
Yukarı