G300s vs Razer Viper Mini

G300S. Logitech'in fareleri çok kaliteliler. Ben Razer'da aynı tadı alamamıştım hem ucuzlarında hem pahalılarında. Şu an da orta ayarda bir faresini kullanıyorum bir sefer alıştın mı bırakamıyorsun. O fareyi ilk çıktığında alıp 5-6 sene kullanmıştım FPS alanında prime dönemimi o fare ile yakalamıştım eline bir alışırsa potansiyeli olan bir fare olduğunu görürsün.
Yorumunuza pek katılamayacağım. Kullandığım üç ya da dört farklı model Logitech farelerin hepsi, ya orta tuşu tuşu arıza yaptı ya da tıklama tuşları arızalandı.
Benim konuya göre tercihim Razer Viper Mini olacaktır.

G300s. Logitech'in fareleri çok kaliteliler. Ben Razer'da aynı tadı alamamıştım hem ucuzlarında hem pahalılarında. Şu an da orta ayarda bir faresini kullanıyorum bir sefer alıştın mı bırakamıyorsun. O fareyi ilk çıktığında alıp 5-6 sene kullanmıştım FPS alanında Prime dönemimi o fare ile yakalamıştım eline bir alışırsa potansiyeli olan bir fare olduğunu görürsün.

Hocam bence Logitech'in tek artısı makrosu sırf makrosu için kullanılabilir bir mouse markası.

Hocam bence Logitech'in tek artısı makrosu sırf makrosu için kullanılabilir bir mouse markası.
Böyle düşünüyorsanız elinize bence hiç High-End bir Logitech almamışsınızdır. Ya da En prestijli CSGO E-Spor oyuncuları hata yapıyorlar salak gibi Logitech kullanıyorlar. Hero sensörünü ve Lightspeed vericisini göz ardı etmeyin. Az önceki yorumum biraz tepki aldı ancak fazla DPI'a sahip olması bir fareyi tek başına iyi yapmaz Monster'da 5 para etmez çin malı fareler 24000 DPI okuyor Viper'dan 3 G300S'ten 10 kat daha fazla buyuralım onu alalım o zaman. G300S'nin tipi pençe tutuşu yapan oyuncular için biçilmiş kaftan zaten o tasarımın benzerlerini aynı markanın üst serilerinde de görüyoruz sensör kaliteleri iyileştirilmiş ancak şekil biraz uzatılması dışında sabit.

Evet Lee-Sin oynatacak kadar makrosu da var, FPS oynatacaka kadar kaliteli sensörü de var. Razer'ı herkes avucunda G300S gibi gezdirebilir mi emin değilim.

Razer Viper Mini bence, G300s genel olarak makro için alınan mouse PvP oyunları için tercih edilebilir.

Hocam eskiden 300S'i PvP serverlerinda kullaniyordum alali bayagi olmustu ancak sapasaglam şu anda da, ondan dolayi boyle bir konu acma gereginde bulundum, teşekkürler.

Hero sensörünü ve Lightspeed vericisini göz ardı etmeyin. Az önceki yorumum biraz tepki aldı ancak fazla DPI'a sahip olması bir fareyi tek başına iyi yapmaz Monster'da 5 para etmez çin malı fareler 24000 DPI okuyor Viper'dan 3 G300S'ten 10 kat daha fazla buyuralım onu alalım o zaman. G300S'nin tipi pençe tutuşu yapan oyuncular için biçilmiş kaftan zaten o tasarımın benzerlerini aynı markanın üst serilerinde de görüyoruz sensör kaliteleri iyileştirilmiş ancak şekil biraz uzatılması dışında sabit.

Evet Lee-Sin oynatacak kadar makrosu da var, FPS oynatacaka kadar kaliteli sensörü de var. Razer'ı herkes avucunda G300S gibi gezdirebilir mi emin değilim.
Ne anlatıyorsun? G305 wireless diye Viper Mini ile aynı kısımda. Wireless olmasa G203-Viper Mini kıyaslaması olur.

Ne anlatıyorsun? G305 wireless diye Viper Mini ile aynı kısımda. Wireless olmasa G203-Viper Mini kıyaslaması olur.
Biraz sakin olalım istersen ne anlattığımı vasat bir zekaya sahip herkes anlayabilir. Bu fareyi beyin gücünle kullanmıyorsun sensörü de havada süzülmüyor ben iki fareyi de test etmiş birisi olarak boyutlarından şeklinden elime oturuşundan dolayı ötürü G300S diyorum insan gibi cevaplar verirsen lütfen sevinirim.

Viper mini ile 305'i Allah aşkına bir karşılaştır sonra gel bana muhalefet ol rica ediyorum ne sipesifikasyon ne malzeme kalitesi olarak yanına yaklaşabilir mi ?

Biraz sakin olalım istersen ne anlattığımı vasat bir zekaya sahip herkes anlayabilir. Bu fareyi beyin gücünle kullanmıyorsun sensörü de havada süzülmüyor ben iki fareyi de test etmiş birisi olarak boyutlarından şeklinden elime oturuşundan dolayı ötürü G300S diyorum insan gibi cevaplar verirsen lütfen sevinirim.

Viper mini ile 305'i Allah aşkına bir karşılaştır sonra gel bana muhalefet ol rica ediyorum ne sipesifikasyon ne malzeme kalitesi olarak yanına yaklaşabilir mi ?
G300s ne kanka mağarada mı yaşıyorsun? Bir de havalara girmiş cevap veriyorsun. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı