Razer Viper vs Razer Viper Mini

ajhi

Hectopat
Razer Viper ve Viper mini arasinda boyut ve performans farki nedir?

Ayrıca FPS oyunlar oynuyorum genelde. Şu an Bloody V7MA, öncesinde G300S kullanıyordum. Hangisini almalıyım sizce? Mini mi yoksa normal olanı mı?

500 TL civarı daha iyi olduğunu düşündüğünüz mouse varsa bakabiliriz onlara da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper'da 5G sensör var, yani daha iyi. Bütçe yetiyorsa Viper alın.

Önemli olan bütçesinin yetmesi değil. Eli hangisinde rahat ediyorsa onu alması. Viper'da 5G sensör olması hiçbir şey ifade etmiyor çünkü Viper Mini'deki de gayet iyi zaten.

Razer Viper ve Viper mini arasinda boyut ve performans farki nedir?

Ayrıca FPS oyunlar oynuyorum genelde. Şu an Bloody V7MA, öncesinde G300S kullanıyordum. Hangisini almalıyım sizce? Mini mi yoksa normal olanı mı?

500 TL civarı daha iyi olduğunu düşündüğünüz mouse varsa bakabiliriz onlara da.

Viper vs Viper mini yapmak çok mantıklı değil. Önemli olan eliniz hangisinde daha rahat. Eliniz eğer küçükse Viper mini alın. Çünkü kendisi bayağı bayağı küçük. Hatta diğerlerinin yanında kardeş gibi kalıyor :).

Önemli olan bütçesinin yetmesi değil. Eli hangisinde rahat ediyorsa onu alması. Viper'da 5G sensör olması hiçbir şey ifade etmiyor çünkü Viper Mini'deki de gayet iyi zaten.

Viper vs Viper mini yapmak çok mantıklı değil. Önemli olan eliniz hangisinde daha rahat. Eliniz eğer küçükse Viper mini alın. Çünkü kendisi bayağı bayağı küçük. Hatta diğerlerinin yanında kardeş gibi kalıyor :).
G300s ten daha mı küçük viper mini

Viper Mini'nin sensörü bu bütçedeki en iyi sensör, ama 5G her türlü daha iyi. Bu arada Viper Mini'nin ölçüleri bu şekilde;
Opera Anlık Görüntü_2020-11-13_222315_www.razer.com.png

Yeni konular

Geri
Yukarı