G305 alınır mı?

600 TL'ye en iyi fare bence Fury Z'dir. Trendyol'da 669 TL, 50 TL'lik kuponda mevcut. Ben olsam kaçırmazdım, dip fiyat. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. Ben bile kullanıyorum.

Bence Rival 3'ün tasarımı daha iyi, aralarında fazla fark yok zaten.
Rival 3'ün güç tüketimi çok fazla, değmez.

@XPLSG ürünü araştırdınız mı? Neyini beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Mouse'u araştırın öyle gelin. Yok işte "Rempyeç alınmaz" diye kafanıza göre her ürüne beğenmedim, çöp demeyi bırakın. @Zerons neden beğenmediniz? Gram araştırmadınız bile. Bruh.....

Rival 3'ün güç tüketimi çok fazla, değmez.

@XPLSG ürünü araştırdınız mı? Neyini beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Mouse'u araştırın öyle gelin. Yok işte "Rempyeç alınmaz" diye kafanıza göre her ürüne beğenmedim, çöp demeyi bırakın. @Zerons neden beğenmediniz? Gram araştırmadınız bile. Bruh.....
Hocam yapmayın, 650TL'ye Rampage almak nedir? O kadar fare, marka varken. Mouse'yi araştırın demişsiniz. Bu bütçeye daha iyi fare çok rahat bulunur.

@Xplsg ürünü araştırdınız mı? Neyini beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Fareyi araştırın öyle gelin. Yok işte "rempyeç alınmaz" diye kafanıza göre her ürüne beğenmedim, çöp demeyi bırakın.

Mouse'yi biliyorum ayrıca araştırmadığımı nereden çıkardınız kullanan arkadaşlarımda olmuştu bir aralar.
Kısa sürede arkadaşımda kısa sürede sorunlar meydana gelmişti ve bizzat denedim ürünü.
Sonrasında garantiye gönderdi şu an ne oldu bilmiyorum.
Bu fiyata Rampage alınmaz.

Hocam yapmayın, 650TL'ye Rampage almak nedir? O kadar fare, marka varken...
Ürünün orijinalini gördünüz mü? Sizin o G305'lerden Rival 3'lerden kat kat daha iyi. Omron 20M var, en sorunsuz Omron. 3335 sensör var, 400 İPS. Ağırlık 74 gram. PTFE skatezleri de var. Ürünü markaya göre değil, özelliklere göre yargılayınız. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless ve Amerika da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor, bir göz atın derim. Tek eksisi yapı kalitesi olabilir. Gıcırdama falan yok, yine de düşük gelebilir.
Mouse'yi biliyorum ayrıca araştırmadığımı nereden çıkardınız kullanan arkadaşlarımda olmuştu bir aralar.
Kısa sürede arkadaşımda kısa sürede sorunlar meydana gelmişti ve bizzat denedim ürünü.
Sonrasında garantiye gönderdi şu an ne oldu bilmiyorum.
Bu fiyata Rampage alınmaz.
Ne sorunu yaşamış? G305'te de Switch sorunu yaşayan çoktu, G305'te almayalım o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı