G305 için pil önerisi

Energizer Lithium Ultimate Eğer dönüştürücü bulabilirseniz AAA pil ile kullanın. Bulamazsanız aluminyum folyo ile boşluğu tamamlayabilirsiniz.

G305 düşündüğüm sıralarda bu konuyu baya bir araştırmıştım. En son kendi kafamda 2 seçeneğe indirdim. Sizde bu yol üzerinden kafanıza yatanı seçebilirsiniz.

1- Ultimate Lithium AAA pil alıp çevirici veya alüminyum folyo ile kullanmak pil bittiğinde atmak.
2- 9.5gr civarı olan bu pili ve bu makinayı alıp şarj ederek kullanmak. (Günlük 5 saat civarı kullanımla 2 haftaya yakın gittiği söyleniyor.)

2. seçenek seçilme ihtimalinde bu pilede bakılabilir. Ağırlığını bilmiyorum ama ağırlığın ve 500'lükle aynı tip pil olup cezbetmesi durumunda daha uzun gidecek 900'lük seçim yapılabilir.

Son düzenleme:
Camelion veya Energizer Ultimate 3AAA veya şarj edilebilir IKEA LADDA olabilir.
Direkt 3AAA pil alırsam takıp kullanabiliyor muyum?
Camelion veya Energizer Ultimate 3AAA veya şarj edilebilir IKEA LADDA olabilir.
Bu ikisi arasındaki tek fark birisinin 2AA diğerinin 3AAA olması mı ? Birisi diğerinden daha uzun fare için bir sıkıntı çıkartmaz değil mi ?
Birde şarj nasıl ediyoruz bunları ?

Son düzenleme:
Direkt 3AA pil alırsam takıp kullanabiliyor muyum?
Hayır. Aluminyum folyo kullanarak pil ile temas eden yüzey arasındaki boşluğu kapatmalısınız. Veya 3A - 2A dönüştürücüsü kullanabilirsiniz.

Pil dönüştürücü - inceden kalem yap AAA - AA converter Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

g305 aaa mod tin foil - Overclock.net - An Overclocking Community

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarj için bu ürünü kullanabilirsiniz.

VINNINGE pil şarj aleti

Son düzenleme:
Hayır. Aluminyum folyo kullanarak pil ile temas eden yüzey arasındaki boşluğu kapatmalısınız. Veya 3A - 2A dönüştürücüsü kullanabilirsiniz.

Pil dönüştürücü - inceden kalem yap AAA - AA converter Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

g305 aaa mod tin foil - Overclock.net - An Overclocking Community

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarj için bu ürünü kullanabilirsiniz.

VINNINGE pil şarj aleti
Dönüştürücüyü sipariş verdim az önce. Peki pilleri şarj etme olayı nasıl oluyor ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı