G305 vs Rival 3 Wireless

korayerdek0000

Decapat
Bu ikisi arasında çok kaldım. Aradaki 200 civarı TL farkına değer mi?

Forumlarda okuduğuma göre:
  • Rival 3 pili çabuk bitiyormuş.
  • G305'te çift tıklama sorunu varmış.
  • Amazon, Hepsiburada gibi sitelerde çok satılanlarda Rival 3 daha önde.
  • Tutuş ikisi de elime oturuyor.
  • Rival 3 biraz daha ağırmış.

Bir de gecikme sorunu yaşar mıyım?
Takılma, tekleme, scroll sorunları...

G300s kullanıyorum, kablosuza geçmek gerekli mi?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G305 tercih edin. Bu tip sorunlarla uzun kullanımda -en az 2 veya 3 seneden bahsediyorum- karşılaşmanız mümkün. Yine de Rival 3'ten çok daha iyi bir fare. G304 ithalatçı garantili olduğu için daha ucuz, tercih edilebilir.

G305 tercih edin. Bu tip sorunlarla uzun kullanımda -en az 2 veya 3 seneden bahsediyorum- karşılaşmanız mümkün. Yine de Rival 3'ten çok daha iyi bir fare. G304 ithalatçı garantili olduğu için daha ucuz, tercih edilebilir.

Rival 3 Wireless almaya daha yatkındım ama siz böyle söyleyince gene arada kaldım :/

G305 gecikme sorunu sıfır. Kablolu mouse ile aynı gecikme falan yok. G305 çif tıklama sorunu da yok. Bende dahil etrafımda kullanan kişilerin hiçbirinde çift tıklama sorunu çıkmadı. İleride çıkar mı bilemem ama sanmıyorum. G305 pili de çok uzun süre götürüyor. Tabii kullanıma bağlı olarak değişmekle birlikte pil kullanımı çok iyi.

Arkadaşın konusunu sabote etmek gibi olmasın ama alakalı olduğu için ve bende benzer mouseler üzerinde düşündüğüm için yazmak istedim. Hem belki konuyu açan arkadaşa da fikir olur diye düşündüm.
Şuan için öneriniz olan G305 yaklaşık 600 TL bandında gezmekte. Sizce bu fiyat bandında G305 mi yoksa SteelSeries Prime Wireless'mı peki?

Arkadaşın konusunu sabote etmek gibi olmasın ama alakalı olduğu için ve bende benzer mouseler üzerinde düşündüğüm için yazmak istedim. Hem belki konuyu açan arkadaşa da fikir olur diye düşündüm.
Şuan için öneriniz olan G305 yaklaşık 600 TL bandında gezmekte. Sizce bu fiyat bandında G305 mi yoksa SteelSeries Prime Wireless'mı peki?
G304 öneririm. G305 ile tamamen aynı ürün. Asya pazarında G304, Avrupa pazarında G305 diye geçiyor. Tamamen aynı ürün.

Biraz daha bütçe artarsa kesinlikle Fury Z.

Şu an için öneriniz olan G305 yaklaşık 600 TL bandında gezmekte. Sizce bu fiyat bandında G305 mi yoksa SteelSeries Prime Wireless'mı peki?

Bu site güvenilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı