G305 vs Rival 3 Wireless

Cosmo1907

Centipat
Daha fazla  
Ben mouse alacağım ama G305 Wireless ile Rival 3 Wireless arasında çok kaldım. Valorant tarzı rekabetçi oyunlar oynuyorum sizce hangisi daha iyi?

Ben mouse alacağım ama G305 Wireless ile Rival 3 Wireless arasında çok kaldım. Valorant tarzı rekabetçi oyunlar oynuyorum sizce hangisi daha iyi?

Kesinlikle G305 Rival 3 Wireless'in şarjı ile günlük yüksek zaman oyun oynuyorsan Max 5 gün idare ediyor. 800 TL Kablosuz Mouse Önerisi ayrıca kendi kullandığım ve memnun olduğum bir mouse. Linkteki konuyu da inceleyebilirsiniz.

870₺'ye Basilisk X varklen G305 almam şahsen.

Eğer tutuş biçimin fingertir veya claw ise Rival 3 al ama Palm'da tutuyorsan ergonomik ürün kullanırım diyorsan 20₺ daha ekle git Basilisk X al.

Aynı şekilde almak daha mantıklı hem de şarjlı bir model.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle söyleyeyim ben düşük sens kullanıyorum bir anda arkaya falan dönüşlerde hangisi daha iyidir? Refleks falan.

Şöyle söyleyeyim ben düşük sens kullanıyorum bir anda arkaya falan dönüşlerde hangisi daha iyidir? Refleks falan.

Hocam ben de düşük oynuyorum G305 biraz ağır olduğunu düşünüyorum. Ama Rival 3 kullanmadığım için karşlaştırmayayım. Sadece pilinin çabuk bittiğini biliyorum Rival 3'ün.

Hocam ben de düşük oynuyorum G305 biraz ağır olduğunu düşünüyorum. Ama Rival 3 kullanmadığım için karşlaştırmayayım. Sadece pilinin çabuk bittiğini biliyorum Rival 3'ün.

Hocam onun yanında ikisi de özellikleri bakımından aynı ama pil güçleri farklı değil mi ikisi de 1ms.

Geri
Yukarı