G31 çipset anakarta Xeon E5450

lollisallakop

Kilopat
Yer
Andromeda
Elimde bu anakart var:

Adsız.jpg

Bu videodaki işlemi yapsam işlemci randıman verir mi arkadaşlar. C2D E4500'ün yerine takıcam.

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[/B]

Yardımcı olabilecek yok mu?

Arkadaşlar bilgisi olan yok mu ?

Elimde bu anakart var:

Eki Görüntüle 161248

Bu videodaki işlemi yapsam işlemci randıman verir mi arkadaşlar. C2D E4500'ün yerine takıcam.

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
[/B]

Yardımcı olabilecek yok mu?

Arkadaşlar bilgisi olan yok mu ?
İşlemciye baktım. Gerçekten güzel. Ama 771 soketli. Bende düşünmüştim. Eğer işlemciyi almamışsan artık LGA775 ömrünü doldurdu. Paranı harcama derim.

İşlemciye baktım. Gerçekten güzel. Ama 771 soketli. Bende düşünmüştim. Eğer işlemciyi almamışsan artık LGA775 ömrünü doldurdu. Paranı harcama derim.
Hocam düşük bütçeyle bilgisayarı kullanılabilir hale getirmem lazım. Artık c2d e4500 işimi görmüyor. Xeon alırsam yanına da 260x falan alırım büyük ihtimal. Hiç mi iş görmez hocam :(

Tabi ki eski sisteminize göre performanslı olacaktır. İnternette GTA 5'i yüksek ayarlarda oynatan videolar var. Bir de el beceriniz var mı o kartı modifiye etmek için. Kaş yaparken göz çıkarmayın sonra da :)

Tabi ki eski sisteminize göre performanslı olacaktır. İnternette GTA 5'i yüksek ayarlarda oynatan videolar var. Bir de el beceriniz var mı o kartı modifiye etmek için. Kaş yaparken göz çıkarmayın sonra da :)
Hocam anakartı kesme işini yaparımda, eğer işlemciyi alırım da açılmazsa o koyar bana :D Bu işlemciyi alıcam da hocam yamuk falan olmaz değil mi ?? Bios update-modlama falan varmış tek onları bilmiyorum :)
Intel Xeon 5440 Quad Core 775 Pin Işlemci GittiGidiyor'da 217125853

Son düzenleme:
Hocam düşük bütçeyle bilgisayarı kullanılabilir hale getirmem lazım. Artık c2d e4500 işimi görmüyor. Xeon alırsam yanına da 260x falan alırım büyük ihtimal. Hiç mi iş görmez hocam :(
Bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız?
Bütçeniz nedir?
Şuan ki sistemin özellikleri nedir?
Bunları cevaplarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız?
Bütçeniz nedir?
Şuan ki sistemin özellikleri nedir?
Bunları cevaplarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
-Oyun amaçlı (genellikle)
-Ekran kartı ve işlemci alacağım için 450tl
-Core 2 Duo E4500 2,20 GHz, Asus GeForce GT420 2GB 128 bit, ECS G31-T M7 Anakart, 3GB DDR2 800MHz Kingston Ram.
HDD yenilemeyide düşünüyorum. Onu bütçemi denkleştirince alacağım.

bu videoyu elbette görmüşsünüzdür ve sisteminize istediğiniz performansı verebilecek bir işlemci gibi duruyor.

bu videoyu elbette görmüşsünüzdür ve sisteminize istediğiniz performansı verebilecek bir işlemci gibi duruyor.
Gördüm hocam. Çok araştırma yaptım. İnşallah alırsam elimde patlamaz işlemci. Yanınada bi 260x taktım mı :d

-Oyun amaçlı (genellikle)
-Ekran kartı ve işlemci alacağım için 450tl
-Core 2 Duo E4500 2,20 GHz, Asus GeForce GT420 2GB 128 bit, ECS G31-T M7 Anakart, 3GB DDR2 800MHz Kingston Ram.
HDD yenilemeyide düşünüyorum. Onu bütçemi denkleştirince alacağım.
Ekran kartı ve işlemci için 450 lira düşük gibi geldi. Ekran kartını satacaksan alabilirim.
Uygun fiyattan.
Bana göre bunları yapmalısın.

1-SSD almalısın. (kesinlikle)
2-Ekran kartı iyi ama güçlü bir ekran kartı alacaksan bütçen yetmez.
3-İntel QX9550 işlemci önerebilirim. (2. el işlemci bulabilirsen süper olur. )
4-İşlemci güçlü olmalı yoksa sistem darboğaz olabilir. 3 ghz veya ona yakın işlemci.

Geri
Yukarı