G31 yonga setli anakarta gtx 750 takılır mı

emirhan keleş

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Eski sistemime biraz doping yapmak istiyorum. İşlemcim pentium e6500. Anakartım foxconn g31mxp. Almayı düşündüğüm ekran kartı gtx 750. Sizce ekrana görüntü gelmeme gibi bir sorun olur mu?

Foxconn birçok kart ile uyumsuz. Zaten bu sisteme yatırım yapmak mantıksız olur. Yeni sistem toplamanı öneririm.

1. Size önerdiğim sistemi almanızı tavsiye ederim.
  2. Anakart çok eski onun için sadece max R7 240 takılır ondanda iyi performans alamazsınız.

Aynı anakart bende de var ve yarın r7 250 takıcam. Power yeni ulaştı elime , yarın deneyip buraya yazıcam. Bir çok kişininde aklında ki soru işareti de gitmiş olucaktır.

Aynı anakart bende de var ve yarın r7 250 takıcam. Power yeni ulaştı elime , yarın deneyip buraya yazıcam. Bir çok kişininde aklında ki soru işareti de gitmiş olucaktır.
Vallaha abi çok iyi bir iş yaparsın. Gerçekten çok merak ediyorum. Yorumunuzu bekliyorum.

Denediniz mi acaba?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı