G31TM-P21 ve R7 240 uyumu

R7 250 bencede olur ama biraz riskli dediğiniz gibi :) R7 240 benim istediğim oyunları için ideal bir kart :) Hem fiyatıda ucuz :)

Ram ve ekran kartını aldım. Rami taktırdık. 32 bit işletim sisteminden dolayı 3.24gb olarak görüyor rami. Yarın 64 bit işletim sistemi attıracağım.R7 240 aldım. Sorum şu Ekran kartını bu anakartta mavi yere mi takacağız?Eki Görüntüle 132503
İlk olarak yanıtınıza geç cevap verdiğim için özür dilerim,her gün forumda dolaşan birisi değilim :) ,evet oraya hdmi vga girişleri kasanın arka kısmına oturacak bir biçimde takılı olması gerek örneğin :

Yük altında 125 Watt tüketemez çünkü ek güç kablosu gerekmiyor r7 240'a. Pci'dan güç alıyor, 75 watt'dan fazla tüketmez.

Güç hesabı yapılırken en önemli etkenler işlemci ve ekran kartının harcadığı güçtür. Ram eklemek sorun yaratmaz.
Tekrardan merhaba. Bilgisayarım PSU yüzünden oyunda iken kendini resetlemeye başladı.
High Power ECO 450W Aktif PFC Güç Kaynağı
High Power Element 350W 80+ Bronze Güç Kaynağı (+80 Sertifikası var)
Zalman ZM400-LX 400W Güç Kaynağı
Sizce hangisini almalıyım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı