Çözüldü G3220 sistemde NBA 2K21 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sinan yaman

Hectopat
Epic Games'den indirdiğim NBA 2K21 açılmıyor. Sistemim; 4. nesil G3220 işlemci, 4+4 DDR3 1333 MHz RAM, GTS 450 1 GB ekran kartı 250 GB hard disk. Oyun 100' kadar sayıyor, kapanıyor Epic Games Launcher'i başlatıyor. Yani ekrandan atıyor. Hiçbir şekilde açılmıyor.
Bu aşağıdaki çözümü denedim bende işe yaramadı.

1) Epic Games Launcher kurulum dizininize gidin: C:\program files (X86)\epic Games\Launcher\Portal\Extras\Overlay 2) "_disabled" (veya ne istersen) adlı yeni bir klasör oluşturun.
3) Eos ile başlayan tüm dosyaları bu (_disabled) klasöre sürükleyin (e. G. Eosoverlayvklayer-Win32.json) 4) oyunu tekrar başlatın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sebebi işlemcinizin AVX desteği olmaması. Bu sistemle bu oyunu oynamanız aslında mümkün değil. Intel SDE kullanmayı deneyebilirsiniz ama büyük ihtimalle kötü performans alırsınız, hatta açılmayabilir bile.

Kısacası; sistem (işlemci, duruma göre anakart) yükseltmesi tek çare.
Sebebi işlemcinizin AVX desteği olmaması. Bu sistemle bu oyunu oynamanız aslında mümkün değil. Intel SDE kullanmayı deneyebilirsiniz ama büyük ihtimalle kötü performans alırsınız, hatta açılmayabilir bile.

Kısacası; sistem (işlemci, duruma göre anakart) yükseltmesi tek çare.

Çözüm

Kısacası; sistem (işlemci, duruma göre anakart) yükseltmesi tek C

Buraya göre AVX desteği var. Sistemim minimum sistem gereksinimi karşılıyor. Ben oyunu diskten diske taşıdım Epic'e kontrol ettirdim ama sorunun taşımadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sanırım oyunun koruması var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, AVX desteği yok. Taşımayla alakalı değil, işlemci yetersiz. Attığınız kaynakta bile olmadığı belirtiliyor.

2021-07-04 15_05_07-Window.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı