G3250 sistemi satıp yeni sistem toplama

İncou

Hectopat
Elimdeki toplama bilgisayarımın özellikleri şu şekilde:
  • Intel Pentium G3250 3.20 GHz
  • 8 GB RAM
  • H81M-S2V Anakart
  • HD 3650 Ekran kartı

Ekran kartı dışındaki parçalar yeni alındı. Ben bu bilgisayardan kurtulup oyun bilgisayarı almak istiyorum. Lise 3 öğrencisiyim bu yaz çalışamadım, seneye de bir işe girecek vaktim olmayacak. Elimde 230 TL biriktirdiğimden kalan param var. Bu bilgisayarı kaç TL'ye satabilirim?
Sattığımda elimde olacak parayla en azından Fallout 4, Battlefield 1 gibi oyunları kaldıracak bir bilgisayar toplayabilmem mümkün mü?
Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satacağın sistem ne kadar eder bilemiyorum fakat düşük bir fiyat olur sanıyorum, Sattıktan sonra üstüne biraz daha eklersen GT 1030'lu bir sistem toplayabilirsin.

Hocam o sistemi satıp yeni bir sistem dizebilmeniz pek mümkün görünmüyor. 230 Tl'ye ikinci el HD7770 veya HD6870 gibi kartlar alıp yine BF1'i ekran kartını kullanacak bir şekilde ayarlayıp oynayabilirsiniz diye düşünüyorum. İkinci el HD7770 bakın kendinize. Veya sıfır GT1030 alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı