G3258 3.6ghz, GTX750Ti, 4GB Ram Kasma Sorunu

WarriorTR

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  

D8rm03.png

Sonuçlar hep 30fps. Ram 4gb ondan mı? Ayrıca RAM ım 1333mhz CL9 Kingston. Ram takviyesi yapmam gerekiyorsa, 2gb 1333mhz CL9 Kingston RAM alsam uyumluluk sorunu çıkar mı? İlla 4gb 1333mhz RAM mı almam gerekiyor ? Çözünürlük 1366*768.

Belleği yükseltirseniz iyi olur. Soğutucunun konu ile ilgisi şu OC yapılan işlemci daha fazla güç çektiği için daha fazla ısınır ve intel in stock fanları OC için pek müsait değildir.
Zaten ASUS anakartı ile OC yaptım. Tek tuşla OC olayı. Emin misiniz RAM alırsam sorun düzeleceğinden?

Win 7'de BF4 bende de kasıyordu. Zaten bir süre hata verip oyun kendi kendine kapanıyordu. Win 8.1'e geçince performans olarak baya artış oldu artık takılmadan oynayabiliyorum. Ram'den önce Win 8.1'e geç bence. Sonrasında işlemcini biraz daha zorlayıp 4.2-4.4 seviyesine çıkar. Herkes stok fan ile olmaz falan diyor ama 3 ay stok fan ile kullandım o.c yapmama rağmen 60 dereceyi geçmedi.
Sistemim g3258 @4.4Ghz, gtx 560, 24 gb ram. Oyunun ayarlarını autoda bıraktım. 40-50 arası fps alıyorum.

Oyunları DSR ile normal-high ayarlarda 1080p de oynamayı denerseniz işlemci darboğazı azalacak ve fps yükselecektir.

Ayrıca işlemciyi 4 GHZ'e çıkarın stok soğutucuda bile sorun çıkarmaz.

Oyunları DSR ile normal-high ayarlarda 1080p de oynamayı denerseniz işlemci darboğazı azalacak ve fps yükselecektir.

Ayrıca işlemciyi 4 GHZ'e çıkarın stok soğutucuda bile sorun çıkarmaz.
Çok geç oldu kusura bakmayın (giremedim uzun bir süre bilgisayara) ekran kartım GTX 750Tİ DSR destekler mi. Monitorum de LCD 1336X768 HD. NVidia denetim masasıdan mı yapacağım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı