G3258 Bakır Stok Fan ile Overclock

R7 370 önermem. Ben bi kaç video izlemiştim GTX 950 daha performanslı 128 olduğuna bakma . Prime 95 de işlemcinin o kadar ısınması normal . Oyunlarda falan o kadar ısınması mümkün değil . 4.3 için 1.345 volt versen yeterli olur
Anladım hocam. Zaten ufak bir araştırma sonucunda dediğiniz gibi GTX950'nin daha performanslı olduğunu anladım. Ayrıca prime95 bilgilendirmesi içinde teşekkürler. O zaman ilk olarak GTX950 alayım. Eğer darboğaz sorunu olursa overclock yapayım.

Anladım hocam. Zaten ufak bir araştırma sonucunda dediğiniz gibi GTX950'nin daha performanslı olduğunu anladım. Ayrıca prime95 bilgilendirmesi içinde teşekkürler. O zaman ilk olarak GTX950 alayım. Eğer darboğaz sorunu olursa overclock yapayım.
Rica ederim ne demek. Bende GTX 950 almayı düşünüyorum param olunca :D Sen alınca oyun performansını falan paylaşırsan memnun olurum dostum :)

Hocam eğer aceleniz yoksa RX 470 ekran kartını bekleyin. Fiyat olarak 600 650 TL civarda gelmesini bekliyorum. Özel soğutmalı 700 750 TL olur.

Hocam eğer aceleniz yoksa RX 470 ekran kartını bekleyin. Fiyat olarak 600 650 TL civarda gelmesini bekliyorum. Özel soğutmalı 700 750 TL olur.
Arkadaşın elindeki işlemci tam bir takoz. 950'e anca yeter. Tam olarak kullanamayacağı ekran kartı için gereksiz masraf ve zaman olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı