G3258 Hala alınır mı ?

Stery

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da görüdüğü gibi almak mantıklı mı (çevrimiçi oyunlar oynamayı seviyorum) ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da görüdüğü gibi almak mantıklı mı (çevrimiçi oyunlar oynamayı seviyorum) ?
Eski bir işlemci ve artık 2 çekirdek oyunlarda sıkıntı çıkarabilir. Aynı zamanda online oyunlarda perfonmansı sıkıntı yaratabilir. Zaten güncel Kaby lake mimarili 7. nesil Pentium G4560 çıkmışken ve fiyat perfonmans oranı gerçekten iyiyken onu almak çok daha mantıklı olacaktır.

Buradan temin edebilirsiniz: Intel Pentium G4560 3.5GHz 3MB HD 610 Vga Lga1151 | sanalmarketim

Ben şuan kullanıyorum G3258 4.4 GHZ'de yeni çıkan oyunlarda hiç memnun değilim takılmalar oluyor ki dar boğaz var elbet. Satmayı planlıyorum. İşlemci eskidi alınmaz artık bencede. Arkadaşın tavsiye ettiği yeni nesli almak daha mantıklı. :)

Birde isterseniz karşılaştırma videosu bulunmakta.

Burdan ulaşabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şuan kullanıyorum G3258 4.4 GHZ'de yeni çıkan oyunlarda hiç memnun değilim takılmalar oluyor ki dar boğaz var elbet. Satmayı planlıyorum. İşlemci eskidi alınmaz artık bencede. Arkadaşın tavsiye ettiği yeni nesli almak daha mantıklı. :)

Hangi oyunlar kasma oluyor ?

Şuan oynadığım oyunda mesela Rise Of Tomb Raider'da kapalı alanlarda ve aksiyonun bol olmadığı yerlerde sıkıntı yok fakat ani FPS düşüşleri yaşıyorum. Watch Dogs yüklü bilgisayarda gıdım oynayamadım hiç saymıyorum bile. Diğer türlü oyunlarda pek sıkıntı yok ama ani FPS kaybı beni deli ediyor.
GTA 5, ETS2, Battlefield 3, gibi oyunlarda pek sıkıntı yaşamadım. Assassins Creed Syndicate oyununda öyle sinir edilecek takıntılar yaşamadım belki oyun optimizasyonundan da olabilir ama bariz açık dünya oyunlarında ani FPS düşüşleri oluyor maalesef. Bu arada kullandığım ekran kartı R9 280X.

Şuan oynadığım oyunda mesela Rise Of Tomb Raider'da kapalı alanlarda ve aksiyonun bol olmadığı yerlerde sıkıntı yok fakat ani FPS düşüşleri yaşıyorum. Watch Dogs yüklü bilgisayarda gıdım oynayamadım hiç saymıyorum bile. Diğer türlü oyunlarda pek sıkıntı yok ama ani FPS kaybı beni deli ediyor.
GTA 5, ETS2, Battlefield 3, gibi oyunlarda pek sıkıntı yaşamadım. Assassins Creed Syndicate oyununda öyle sinir edilecek takıntılar yaşamadım belki oyun optimizasyonundan da olabilir ama bariz açık dünya oyunlarında ani FPS düşüşleri oluyor maalesef. Bu arada kullandığım ekran kartı R9 280X.
Teşekkürler cevabın için.Peki önereceğin sistem tavsiyeleri var mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı