G3258 İşlemcim %100 Yükte Çalışıyor

Arkadaşlar kısacası bu saçma işlemciyi size aldırdılar ve sorunlarınızla sizleri baş başa bıraktılar. Gta V için 5 bin TL'ye sistem topladılarda ne oldu, sistem gereksinimleri açıklandı bir çogumuzun bilgisayari rahatlıkla kaldırır. Ultra oynamak için 5 bin TL'ye gerek var mı ? Tabiki de gerek yok. Tahminen 8 yıllık konsol PS3, bile tatminkar grafiklerde rahatlıkla kaldırdığı Gta V'i nasıl olurda ultra da oynamak için 5 bin TL'lik sisteme gerek duyulur.

Son düzenleme:
Arkadaşlar kısacası bu saçma işlemciyi size aldırdılar ve sorunlarınızla sizleri baş başa bıraktılar. Gta V için 5 bin TL'ye sistem topladılarda ne oldu, sistem gereksinimleri açıklandı bir çogumuzun bilgisayari rahatlıkla kaldırır. Ultra oynamak için 5 bin TL'ye gerek var mı ? Tabiki de gerek yok. Tahminen 8 yıllık konsol PS3, bile tatminkar grafiklerde rahatlıkla kaldırdığı Gta V'i nasıl olurda ultra da oynamak için 5 bin TL'lik sisteme gerek duyulur.

Neden saçma bir işlemci olsun. 200TL fiyatı olan bir işlemci için çok yeterli. Ben de bu işlemciyi kullanıyorum ve gayet memnunum. İşlemci kullanımının %100 olması işlemciden kaynaklı değil.

Neden saçma bir işlemci olsun. 200TL fiyatı olan bir işlemci için çok yeterli. Ben de bu işlemciyi kullanıyorum ve gayet memnunum. İşlemci kullanımının %100 olması işlemciden kaynaklı değil.
.
Furkan bey bu işlemci şişirilmiş bir işlemci. Technopat incelemesini yaparken övdü diye herkes aldı. Sosyalda bu işlemci ile sorun yaşayan o kadar çok insan var ki yanlız değilsiniz. Tamam 200 TL'ye göre fena olmayabilir ancak bu kadar övülecek, abartılacak bir performansa da sahip degil. Dikkatimi çekti nedense Technopat'ta sürekli olarak Recep Baltaş ve Ali Güngör savunuluyor toz kondurulmuyor bu ikiliye. Herkes hazır cevap. Herkes yalakalık peşinde, zorlamayın bu kadar sizleri Editör olarak almazlar merak etmeyin. Bu dediklerimi üstünüze alınmayın bu lafım bunu yapanlaradır.

Overclock istediğiniz kadar yapın, işlemci, ortada sürdürülen bir işlem yokken %100'e falan çıkmaz. Adı üstünde, "işlemci", işlem yapıyor hani.. -_-

%90 ihtimal ile arkaplanda o işlem gücünü yiyen bir program, virüs vs gibi birşey vardır. Temizleyin bilgisayarınızı derim. Bitcoin-mining programı yedirmiş olabilirler de size. Bunları kontrol etmek gerek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı