G3258 R9 285 İle Darboğaz Yapar mi?

• Konuyu başlatan oktay60
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 3B
@Mert38
Hocam işlemci soğutucu olarak ne kullanıyorsunuz veBattlefield4, CODWAW, Crysis3 gibi oyunları oynadınız mı?
Oynadıysanız kaç FPS aldınız?
Yakında inceleme yapmayı planlıyorum. Ama oyunların hiçbirinde darboğazdan ötürü şikayetlendiğimi hatırlamıyorum. Soğutucu olarak 4 adet kasa fanı ve T2 Mini kullanıyorum.

bende G3258 4.5 Ghz (OC) ile GTX 770 kullanıyorum.Sadece Battlefield 4 de 4-5 saniye kadar donuyor sonra devam ediyor çalışmaya.Darboğazmı var acaba arkadaşlar sizce.

Aynen bende r9 280 kullaniyorum bendede yapiyor takilma bf4 de bence darbogaz olabilir. Islemciyi 4690 alacam bakalim sonuc ne olacak

bende aynısını düşündüm ve sizin gibi İ5 4690K almayı düşünüyorum deneyimlerinizi yazarmısınız işlemciyi değişince

evet oluyor 2-3 dakikada bir 4-5 saniye takılıyor sonra devam ediyor çalışmaya

Bize herhangi bir oyun içerisinde gpu ve cpu kullanımlarıın içeren 1-2 tane ss atabilir misiniz ?

O işlemcinin o ekran kartına darbogaz yapmaması mümkün değil.

işlemci G3258 GTX 770'i düzgün çalıştıramıyor heralde öylemi.4.5 ghz'de çalışıyor işlemcim.Eranda görüntü donuyor sonra devam ediyor oyun çalışmaya.Farcry 4 ve COD AW'da sorun yok ama.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı