G3258 Tabanlı sistem (Alındı)

Nomasko

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Evet arkadaşlar uzun boyunca biriktirdiğim harçılığımla bilgisayarımı topladım ve ilk kez bir pc topladım. :)

Öncelikle daha alacağım parçalar var hafta içi onları sipariş edeceğim umarım toplamam iyi olmuştur. :)

Alacağım parçalar;
XFX R9 280X bir sıkıntı çıkmaz ise alacağım. :D
Deep Cool S40 İşlemci soğutucu.
2 adet 12 cm fan.
1TB HDD.

Arkadaşlar öncelikle şuan PC'yi çalıştırmadım size sorularım olacak. Öncelikle her hangi bir hatam varsa yazarsanız sevinirim.

Asus H81-Plus için güncel BİOS istiyorum .

Ve son olarak şu 2 kartı eski bilgisayarımdan söktüm lazım olur diye fakat tam takılırmı emin olamadım.
Fotoğraf0919.jpg

Bilgisayardan görüntüler yalnız biraz kötü çıktı sebebi telefon eski corby 2. :D

Fotoğraf0915.jpg

Fotoğraf0916.jpg

Fotoğraf0917.jpg

Hayırlı olsun. Antenli olan kartı siyah portlardan birine takabilirsin. Diğeri ses kartı ise onuda siyah portlara takabilirsin.

Besleyecektir elbet diye düşünüyorum. Az bir darboğaz olsa sorun teşkil etmez ayrıca yeni mimari olunca darboğaz sıkıntısı az Titan X incelemesinde olduğu gibi. :)

Bilmem onu parçalar gelince öğrenicez ayrıca ekran kartı için özel kutu açılımı yapacağım araştırdım hiç XFX türkçe kutu açılımı yok o yüzden. Testleride paylaşırım zaman bulursam. :)

Hayırlı olsun bende de aynı RAM'lerden var. Soğutucu almayı düşünüyorum. Soğutucuyu aldığında RAM slotunu kapatıp kapatmadığını söylersen çok iyi olur. Tekrardan hayırlı olsun. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı