G3258 ve GT730 Tabanlı Sistem Toplama

c.a.g.a.t.a.y

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 1348 TL'ye bir bilgisayar topladım. Hedefim GTA 5'i düşük ayarlarda dahi oynamak istiyorum.
MSI GT 730 GTA 5 performansı videosunu izledim oyunda düşük ayarlarda ama 720 pikselde 30-40 FPS alıyormuş ama ben anakart ve işlemcimden kuşkulanıyorum, performans düşüşü yaşayabilirim diye...
Arkadaşlar sistemim şu şekilde;

Not: Arkadaşlar aslında ekran kartı olarak Asus GTX 750 Ti seçmiştim fakat fiyatı biraz beni aşar. Ekran kartı olarak bana 200-250 TL arası güçlü sayılabilecek bir ekran kartı önerisi yaparsanız sevinirim.

Bunları tercih ettim arkadaşlar, sizin tercihleriniz varsa ya da bundan daha iyi 1300-1350 taş çatlasın 1400 TL arası sistem önerisi yaparsanız sevinirim.

Arkadaşlar sistem toplama açısından daha yeniyim, yanlış bir şey yaptıysam affola.

Arkadaşlar geri dönüşünüz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
200-250 TL civarına güçlü sıfır bir ekran kartı almanız şu anki piyasada pek mümkün değil. İlla sıfır olsun derseniz, R7 250 veya GT 740 - bulabilirseniz GDDR5 versiyonu- alınabilir.

Ancak bana kalırsa temiz bir ikinci el ekran kartı alın derim. Radeon HD 7750 o fiyat aralığında işinizi görecektir.

Arkadaşlar yeni üye olduğum için ceza yedim kurallardan haberim yoktu.Cevap veremedim affedersiniz sistemimde bazı parçaları çıkarmayı düşünüyorum işlemcinin iş görmeyeceğini öğrendim ve İ3 4160 almaya karar verdim.Sizden 1300 TL ile bir sistem toplamanızı rica ediyorum tek isteğim Gta 5 açmasını istediğim bir sistem olmasını istiyorum teşekkürler

Zahmet edip sağ üst köşedeki arama kısmına bütçeni yazarsan yaklaşık olarak 20 bin adet sistem tavsiyesi bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı