G3258 ve GTX 750 Ti Oyun Performansı

Muhammet518

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bir toplama bilgisayar hazırladım resimde gördüğünüz üzere. Bu bilgisayarın işlemcisine O.C yapmayı düşünüyorum (4.4 Ghz'e çıkarmayı). Bana önerebileceğiniz sessiz ve iyi soğutan stok fanı var mı dır ? Ayriyetten bu bilgisayarın performansı hakkında neler düşünüyorsunuz ? Bu bilgisayarın ekran kartının 128 bit olması oyunlarda bir sıkıntı yaratır mı ? Cevaplar için şimdiden sağ olun.

Bu arada bilgisayarı oyun amaçlı kullanacağım. ( Yeni nesil çıkan oyunlar Gta V, Crysis 3, Bf 4, Cod 4 )
Birde bütçem 1550 TL civarında.

Ekran Alıntısı6.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa olarak içinde 500w güç kaynağı bulunan Thermaltake Versa II'yi öneririm.

Öncelikle cevaplarınız için çok teşekkürler. Sizin önerdiğiniz stok fan ları 1366/1155/1156/775 gibi yuvalar ana kart da 1150 yuva var sizce uyumsuzluk sıkıntısı olmaz mı ? bir sorum daha olacak kasa tavsiyesi hakkında daha şık görünen bir kasa önerir misiniz ? Aynı fiyat civarında olmak koşulu ile.

Öncelikle cevaplarınız için çok teşekkürler. Sizin önerdiğiniz stok fan ları 1366/1155/1156/775 gibi yuvalar ana kart da 1150 yuva var sizce uyumsuzluk sıkıntısı olmaz mı ? bir sorum daha olacak kasa tavsiyesi hakkında daha şık görünen bir kasa önerir misiniz ? Aynı fiyat civarında olmak koşulu ile.
Merak etmeyin uyacaktır, Thermaltake Versa II bence güzel görünen bir kasa, vatanda kötü gözüküyor ancak yakından görme fırsatım oldu, bence gayet şık ve malzemeside kaliteli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı