G3258 ve GTX 970 Tabanlı Sistem Toplama

umut kara

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendi kafamda sistem belirleyip topluyorum. Bazı parçalarını aldım. Bir paylaşmak istedim. Eksik veya çok abartılı değil ama ufak bir değişiklik gerekir mi? Sistem:

• G3258 (İleride i5 ya da i7 ile değiştireceğim için AMD gerek duymadım.)
  • Gskill 4x2 ddr3 1600 mhz( alındı)
  • Gigabyte Gaming 5 Z97 (Msi yerine bunu tercih ettim. Arkadaşlar özelliklerinin daha iyi olduğunu söyledi. Faz, çift bios gibi. İlerde de sıkıntı çıkartmaz zaten.)
  • Western Digital Black 7200rpm 1 tb sata 3.0(alındı)
  • Ekran kartı olarak Gtx 970 planlıyorum. ( Ama şimdilik eski ekran kartımı ya da onboard kullanırım ilerde de İşlemciyle beraber ya da direk ekran kartını sonra işlemciyi ilave ederim. Problem değil. Çok ağır oyunlar oynamıyorum ama yine de oyun bilgisayarı topluyorum. Lazım olabiliyor.)
  • Zalman Z3 Plus( Bu kasayı beğendim. Bir sıkıntı çeker miyim yine de sormak istiyorum.)
  • Güç Kaynağı Zalman Zm500-Lx Eğer yetmez derseniz 600 alırım.

Sorularımı yine üstte belirttim. Son olarak coil whine olursa performans düşüşü olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke hdd yi Seagate seçseydiniz. Bu arada işlemciyi ne zaman değiştiriceksiniz ? Bu arada 600W alsanız daha ileriye dönük olur.Bu arada kasa hakkında bir sıkıntı olmaz. Gayet iyi bir F/P ürünüdür.

İdare edebiliyorsa alabilir. Darboğaz oluyor ama fazla değil.
MSI GTX 970 Gaming + Pentium G3258 on BF4 1080p Ultra - YouTube

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı