G3258 ve MSI GTX 970 sistem toplama

Bütçe buna elveriyorsa hiç düşünme al derim.
Sadece soğutucuyu daha düşük bir model düşünebilirsin. Mesela T2 mini. Bir kere alayım kalsın, bütçe sorun değil diyorsan hiç elleme.

İçinde Psu. olan biraz daha üst kasa tercih edersen iki parça 350 tl.'ye değil de daha uygun olur diye düşünüyorum.
Yok modüler olsun vs. diyorsan hiç bir sorun yok.

G3258'i 4.0 Ghz.'e kuzenime overclock yaptık.
Stok soğutucu ile 4-5 saat işlemciyi zorladık. Sıcaklık 80-85 derecelerde gezdi. Şuan sistemi stabil çalışıyor. Sıcaklık ise 35-40 derece arasında.

Bütçe buna elveriyorsa hiç düşünme al derim.
Sadece soğutucuyu daha düşük bir model düşünebilirsin. Mesela T2 mini. Bir kere alayım kalsın, bütçe sorun değil diyorsan hiç elleme.

İçinde Psu. olan biraz daha üst kasa tercih edersen iki parça 350 tl.'ye değil de daha uygun olur diye düşünüyorum.
Yok modüler olsun vs. diyorsan hiç bir sorun yok.

G3258'i 4.0 Ghz.'e kuzenime overclock yaptık.
Stok soğutucu ile 4-5 saat işlemciyi zorladık. Sıcaklık 80-85 derecelerde gezdi. Şuan sistemi stabil çalışıyor. Sıcaklık ise 35-40 derece arasında.
Benim işlemcimde G3258 modeli. Ben 4.4 Ghz'ye çıkardım 1.3 Volt ile. Stress testinede kurdum herhangi bir sıkıntı varmı diye. Benim işlemci 50 dereceyi geçmedi stok soğutucu ile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı