2000 Liraya GTX 970 ve G3258 Tabanlı Sistem Toplama

Amg961

Kilopat
Yer
İstanbul/pendik
Daha fazla  
Meslek
Makine Op.
İyi geceler. Pazartesi günü bilgisayarımı toplayacağım ama emin degilim. Fiyat biraz dusuk ve fiyatın yarısını ekran vermis olucam. Darbogaz sorunu olur mu diye endişelendim ve sizlere danışmak i̇stedim.

Sogutucu olarak
Akasa Venom Voodoo 2xViper kullanıcam :)
1.jpg

Ekran kartını ömürlük alıcam :) Anakart ve işlemci 1 sene idarelik alıcam.

Cevaplarınızdan sonra hemen alıcam. Eger önerdiğiniz bir şey olursa onları da dinlemek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pentium ve 970 önermem. 960 yapıp, işlemciyi ve anakartı yükseltebilirsin fakat 970 için daha iyi bir anakart almalısın. İşlemcini de yükseltmelisin, AMD toplamanı tavsiye ederim.

Pc Mate alıcaktım ama fiyatı aşıyor. Önerdiginiz bir anakart var mı? 960 almamamın nedeni kimse fazla tavsiye etmiyor. RAM'lerden ve Power'dan kesip, PC Mate mi alsam diye dusunuyorum.

O.C edersen GTX 970'den %90 verim alırsın. Ama o.c için en az TX3 EVO önerebilirim. Onun altına bakma bile.

Ayrıca anakartda bir sorun yaşamazsın. RAM'i 4 yap ilerde 8'lersin.

Senin topladığın sistem çok dengesiz olmuş. Bütçeni biraz daha yükseltip bu sistemi almanı tavsiye ederim.

1.png

Z97 önerim fakat bütçe önemli istersen AMD toplayabilirsin. OC yapcaksan iyi bi soğutucu alman gerekir.

Eğer bütçe sıkıntısı yaşıyorsan Amd sistemi toplayabiliriz. Ona da GTX 970 koyarız, sıkıntı olmaz.

G3258 alıyorsanız overclock etmeyi düşünüyorsunuz anlaşılan. Stok soğutucu ile kaliteli bir overclock yapamazsınız, sistemden kısmak istiyorsanız 4 GB RAM alın ve mutlaka kaliteli bir soğutucu alın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı