G3258 ve R7 240 Sistemin Oyun Performansı Nasıldır?

Dostum 60 fps alınca zaten üstünü monitörün üstünü desteklemez, veya 75te olabilir ama 60 üstü çok akıcı oluyor merak etme.

Monitörünün hz'sinin üstünde FPS yi göstermez. Şuan 60 ve 75'ler yaygın Türkiye'de. Mesela 150 fps alıyorsun ama monitörün sana hz değeri ne kadarsa o kadar gösterebiliyor.

Monitörünün hz'sinin üstünde FPS yi göstermez. Şuan 60 ve 75'ler yaygın Türkiye'de. Mesela 150 fps alıyorsun ama monitörün sana hz değeri ne kadarsa o kadar gösterebiliyor.
He şimdi anladım. Peki kardesim bana cs:go gibi oyunlar onerir misin ?? Asagidaki sistemin kaldiracagi.
upload_2015-7-28_21-36-22.png

Birçok oyunu açarsın o sistemle, güncel oyunlarda medium civarı olur, ben fazla bilmiyorum kasa dizmede diğer arkadaşlar yardımcı olabilir sana.

CS:GO, LoL, BF4-3, Dying Light, Need For Speed Hot Pursuit 2010, Medal Of Honor Warfighter, PES15, FİFA15 ve daha bir çok oyunu önerebilirim de aklıma gelmiyor kardeşim. Her oyunu rahat oynarsın merak etme.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı