G3258 ve R7 260X Tabanlı Sistem Toplama

decc0

Kilopat
Yer
Kayseri
İyi günler;

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Şu an ki bilgisayrım ömrünü tamamladı. Üst düzey bi PC değil. Orta seviye belki daha altında. Bende eski sistemin DVD okuyucusu ve harddiskini kullanıyım diyorum. (500 GB)

Vatanın sitesinden şöyle bi sistem diztim.

-Oyun Oynamak(Genelde MMOFPS)
-Genel İşler

Bu sisteme çok olmuş dediğiniz ya da şunu çıkar bunu kullan diyeceğiniz bi parça var mı ?

Şimdiden teşekkürler :)

Toplama Pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi pc toplamış. İçindeki bir kaç parçayı değiştirerek bütçene uygun pc toplayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi günler;

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Şu an ki bilgisayrım ömrünü tamamladı. Üst düzey bi PC değil. Orta seviye belki daha altında. Bende eski sistemin DVD okuyucusu ve harddiskini kullanıyım diyorum. (500 GB)

Vatanın sitesinden şöyle bi sistem diztim.

-Oyun Oynamak(Genelde MMOFPS)
-Genel İşler

Bu sisteme çok olmuş dediğiniz ya da şunu çıkar bunu kullan diyeceğiniz bi parça var mı ?

Şimdiden teşekkürler :)

Eki Görüntüle 59556

Anakart, işlemci ve işlemci soğutucusundan ikişer adet koymuşsunuz sepete. Aman dikkat. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı