G3420 sistem için Windows sürümü önerisi

Mustafa SALINAN

Hectopat
RAM
4gb ddr3 1333MHz
SSD veya HDD modeli
120gb ssd+500gb hard disk
Ekran kartı
gt440
Anakart
ecs h81h3-m4 v1.0a
İşlemci
intel pentium g3420 3.20ghz
NVIDIA GT440 ekran kartı.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.
Intel Pentium G3420 3.20GHz işlemci.
120GB SSD+500GB hard disk.
Genelde CS:GO, PUBG Mobile, GTA 5, Minecraft oynuyorum hangi Windows sürümünü kullanmam en performanslısı olur?

4 GB DDR3 1333MHz RAM.
Genelde CS:GO, PUBG Mobile, GTA 5, Minecraft oynuyorum hangi Windows sürümünü kullanmam en performanslısı olur?
Bir tık delice olabilir fakat İntel Duo işlemci 3gb ram 512mb vram ile ghost spectre windows 11 i kullandım. Eğer ayarları tam yapar iseniz mükemmel bir sistem olacaktır.

Bir tık delice olabilir fakat İntel Duo işlemci 3gb ram 512mb vram ile ghost spectre windows 11 i kullandım. Eğer ayarları tam yapar iseniz mükemmel bir sistem olacaktır.
Güncel sistemi olanlar bile sıkıntı yaşayabiliyorken sizin stabil kullanabilmeniz mucize. Modlanmış sistem tavsiye etmem, güvenlik açısından sorunlar olabilir. Geçen sene kurmayı denediğimde sorunlar yaratıyordu, yeni sürümlerle fixlendiyse bilemiyorum.
4 GB DDR3 1333MHz RAM.
Windows 7'nin herhangi bir sürümünü kurabilirsin hazırda ISO dosyan veya CD'n bulunuyorsa. Ancak güncel bir ara yüzü olsun dersen Windows 10 HSL öneririm. Windows 7 kurarsan güncel ve yeni çıkan oyunlara erişemeyeceksin, haberin olsun.

Güncel sistemi olanlar bile sıkıntı yaşayabiliyorken sizin stabil kullanabilmeniz mucize. Modlanmış sistem tavsiye etmem, güvenlik açısından sorunlar olabilir. Geçen sene kurmayı denediğimde sorunlar yaratıyordu, yeni sürümlerle fixlendiyse bilemiyorum.
2020 başından beri kullanıyordum bu ay linuxa geçtim :) Güvenlik sorununa gelir isek hiç bir sorun yaşamadım hatta ve hatta kurulumda defenderı bile kurmamayı seçtim.

Windows 8.1 öneriyorum.
Bir tık delice olabilir fakat Intel Duo işlemci 3GB RAM 512MB VRAM ile ghost spectre Windows 11'i kullandım. Eğer ayarları tam yapar iseniz mükemmel bir sistem olacaktır.

Modlanmış sürüm kullanmayın. O sürümün içinde ne olur ne olmaz zararlı yazılım olabilir.
Ha ben güveniyorum diyorsanız kullanabilirsiniz size kalmış. Orijinal 11 kullanın. 11 kullanamazsanız da 8.1/10 kullanın.

Farklı bir bakış açışı olarak Linux Xfce sürümlerini önerebilirim özellikle Mint veya Arch birçoğu oyunları destekliyor.

Hepinize teşekkür ederim tasarımını ve yeniliklerini daha çok sevdiğim için Windows 10 kullanıyordum RAM az geldi galiba 8.1'de laglanmayan bazı oyunlarımda laglanmalar sezdim performans ayarlarını yapmama rağmen en mantıklısı geri 8.1 kullanmak sanırsam.

Bu sistemle nasıl GTA 5 falan oynayabildiğini anlamadım. Her neyse... 8.1 en uygunu. 7 ile bu güncel oyunlar sıkıntı yaşatabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı