G41M-P31 elektrik geliyor ama start almıyor

Oktay01

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, birkaç haftadır bayağı bir şey denedim ama açılmıyor PC. Geçen bir kere açıldı sonra ekranı bağlamak için kapattım sonra yine açılmadı. Ondan sonrası gün yine açtım, bir şekilde 5-10 dakika çalıştırdım sonra kapattım ısınma sorunu yüzünden. Bugün termal macunu değiştim ve şimdi yine açılmıyor. Acaba sorun nede olabilir?

Not: Anakarta gelen elektriği aletle test ediyorum, elektrik var ama birkaç dakika sonra gidiyor ve bir garip olan da kasanın demir kısımlarına elektrik geliyor. Bu normal mi?

Merhaba, birkaç haftadır bayağı bir şey denedim ama açılmıyor PC. Geçen bir kere açıldı sonra ekranı bağlamak için kapattım sonra yine açılmadı. Ondan sonrası gün yine açtım, bir şekilde 5-10 dakika çalıştırdım sonra kapattım ısınma sorunu yüzünden. Bugün termal macunu değiştim ve şimdi yine açılmıyor. Acaba sorun ne de olabilir?

Not: Anakarta gelen elektriği aletle test ediyorum, elektrik var ama birkaç dakika sonra gidiyor ve bir garip olan da kasanın demir kısımlarına elektrik geliyor. Bu normal mi?

Kartınızda kısa devre olabilir.

Geri
Yukarı