G41MXE Anakart'a 250/300TL ekran kartı önerisi

hakan35

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar foruma yeni katıldım öncelikle yanlış yerde ve şekilde konu açtıysam affola. Benim emektardakiler şuan foxconn G41MXE modelli bir anakartım üzerinde e 6600 işlemcim var ram hynix 4 gb 1333 MHZ psu ise yeni aldım yaklaşık 1 ay oldu zalman 500 watt buna uygun bir ekran kartı istiyorum bütçem 250 - 300 arası alabileceğim kartlar önerirseniz çok sevinirim şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Peki benim işlemcim darboğaz yapar mı bu karta? Bu kart sanki sorunlu biraz, bilgisayarda donma falan yapıyormuş bu doğru mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sorunlar istisnadır. Yani diğer parçalarda bir sorun olabilir. Senin parçalarında bir sıkıntı yok ise ekran kartının sorun çıkartacağını sanmıyorum. İstersen bu kartın incelemesini izleyebilirsin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun, stok durumuna bakıp kartı satın alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı