300TL ekran kartı önerisi

Boş yatırım olur. Monitörün zaten 60 Hz olduğunu düşünüyorum. 200 FPS alsanız bile aynı akıcılık olacak. Zaten güncel oyunları oynayamazsınız. En iyisi biriktirip yeni sistem almak olacaktır. Dediğim gibi boş yatırım olur.

AMD Phenom II X 6 1055T 2.8 GHz 6 çekirdekli bir işlemcim, MSI 870-C40 anakart ve 12 GB RAM 120GB SSD var. Ekran kartımı güncellemek istiyorum. 300 civarı bir bütçem var. Şu an CS:GO'da 110 120 civarı FPS alıyorum. Bunu 170 200'e çıkarabilir miyim ekran kartı güncelleyerek?
şu an da pc de takılı olan kartı da satıp gt1030 alabilirsin veya gtx 900 serisi yada gtx1050 alabilirsin

CS:GO ekran kartından ziyade işlemciyi daha çok seven bir oyun ekran kartınız yükselse bile işlemci yetişemeyeceği için sonuç pek değişmeyecektir.

Peki bu seviyeler için ikinci el işlemci alsam extra ne kadara mal olur ikinci el olarak?
Bütçeni bir tık daha yukarı çekebilirsen şu işini görür diye düşünüyorum.

Abi ben bu kartı denemiştim alacaktım ama FPS 70'lere düştü diye SSD ile değiştirdim o zaman vazeçtim ekran kartından :)

Peki bu seviyeler için ikinci el işlemci alsam extra ne kadara mal olur ikinci el olarak?

Abi ben bu kartı denemiştim alacaktım ama FPS 70'lere düştü diye SSD ile değiştirdim o zaman vazeçtim ekran kartından :)

Sadece işlemci değiştirmek olmaz hocam anakart da değiştirmek lazım bu seferde ekran kartı çok geri kalacak bence ufak ufak biriktirip eli ayağı düzgün görüşüm yeni nesil bir sisteme geçmendir.

Yeni konular

Geri
Yukarı